MailPoet - MP2 - en to sl_SI translation catalogue (1169 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
sl_SI: %1$s emailov planiranih.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo izbrisanih.

en: "%2$s" imported from %1$s
sl_SI: "%2$s" uvožen iz %1$s

en: "Read more" text
sl_SI: besedilo "Preberi več"

en: "View in browser"
sl_SI: "Poglej v brskalniku"

en: %1$s day | %1$s days
sl_SI[0]: %1$s dni
sl_SI[1]: %1$s dan
sl_SI[2]: %1$s dni
sl_SI[3]: %1$s dni

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
sl_SI: %1$s emailov se pojavi več kot enkrat v vaši datoteki: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
sl_SI: %1$s email-ov ni veljavenih: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
sl_SI: %1$s eMailov vsakih %2$s

en: %1$s hour | %1$s hours
sl_SI[0]: %1$s ur
sl_SI[1]: %1$s ura
sl_SI[2]: %1$s uri
sl_SI[3]: %1$s ure

en: %1$s minute | %1$s minutes
sl_SI[0]: %1$s minut
sl_SI[1]: %1$s minuta
sl_SI[2]: %1$s minuti
sl_SI[3]: %1$s minute

en: %1$s out of %2$s sent.
sl_SI: %1$s od %2$s poslano.

en: %1$s second | %1$s seconds
sl_SI[0]: %1$s sekund
sl_SI[1]: %1$s sekunda
sl_SI[2]: %1$s sekundi
sl_SI[3]: %1$s sekunde

en: %1$s subscribers added to %2$s.
sl_SI: %1$s naročnikov dodanih na %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo dodanih na "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo potrjenih.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo premaknjenih na "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo izbrisanih iz "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo odstranjenih iz vseh obstoječih seznamov.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
sl_SI: %1$s naročikov je bilo izvoženih. Poglejte izvoženo datoteko [link]tukaj[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
sl_SI[0]: %1$s tednov
sl_SI[1]: %1$s teden
sl_SI[2]: %1$s tedna
sl_SI[3]: %1$s tedne

en: %1$s year | %1$s years
sl_SI[0]: %1$s let
sl_SI[1]: %1$s leto
sl_SI[2]: %1$s leti
sl_SI[3]: %1$s leta

en: %1$s's import list
sl_SI: Uvožen seznam %1$s

en: %1$sth
sl_SI: %1$s.

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
sl_SI: %d datotek je bilo uspešno naloženih.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sl_SI: %s presega maksimalno velikost datoteke za nalagalnih več datotek v vašem brskalniku.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sl_SI: %s presega maksimalno dovoljeno velikost za to stran.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
sl_SI: %sZa urajanje%s, označite z miško, da se pokaže gum za urejanje spodaj.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sl_SI: Datoteka &#8220;%s&#8221; ni bila uspešno naložena.

en: &lt; Prev
sl_SI: %lt; Nazaj

en: (%1$s votes)
sl_SI: (%1$s glasov)

en: , %1$s of which were %2$s
sl_SI: , %1$s od katerih je %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
sl_SI: ... ali podvoji enega in kopiraj njegov dizajn.

en: 1st
sl_SI: 1.

en: 2nd
sl_SI: 2.

en: 3rd
sl_SI: 3.

en: 5 Minute User Guide
sl_SI: 5 minutni uporabniški priročnik

en: << Back
sl_SI: << Nazaj

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
sl_SI: Popolnoma nov MailPoet. Naj se zabava začne.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
sl_SI: Izbirno polje je dodano kot opcija za vaše stranke, da se lahko prijavijo na e-novice med tem, ko naročajo v vaši spletni trgovini.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
sl_SI: Nov seznam "%1$s" je bil kreiran iz tega segmenta.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
sl_SI: Naročnik je preusmerjen na stran po vaši izbiri, po tem ko klikne na povezavo za odjavo na dnu eNovičk.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
sl_SI: Tema z imenom %1$s že obstaja. Če jo želite prepisati, obkljukajte to funkcijo pred začetkom prenosa.

en: A well designed plugin for a simple idea.
sl_SI: Dobro zasnovan vtičnik za preprosto idejo.

en: API Key
sl_SI: Ključ API

en: Action Required
sl_SI: Potrebno ukrepanje

en: Actions will be executed after %1$s messages
sl_SI: Ta akcija bo izvedena po %1$s sporočilih

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Activate MailPoet Premium Version
sl_SI: Aktiviraj MailPoet Premium Verzijo

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
sl_SI: Aktivirajte če so vaša SMTP vrata blokirana.

en: Activate now
sl_SI: Aktiviraj sedaj

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add / Edit group of posts
sl_SI: Dodaj / Uredi skupino člankov

en: Add Images
sl_SI: Dodaj slike

en: Add Link & Alternative text
sl_SI: Dodaj povezavo & Alternativno besedilo

en: Add List
sl_SI: Dodaj seznam

en: Add New Field
sl_SI: Dodaj novo polje

en: Add Subscriber
sl_SI: Dodaj naročnika

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
sl_SI: Doda izbirno polje v vaše obrazce in omogoča, da izberete, na katere sezname bodo uporabniki dodani.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
sl_SI: Dodaj izbirno polje na odjavni strani za stranke, da se lahko vpišejo v vaše MailPoet e-novice.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
sl_SI: Doda izbirno polje na obrazec za registracijo, da se lahko vaši novi uporabniki naročijo na sezname po želji.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
sl_SI: Dodaj povezavo v nogo vseh eNovičk, da bojo lahko naročniki urejali njihov profil in sezname. [link]Poglejte vašo stran za urejanje rofila.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
sl_SI: Doda novo polje v obrazce, da se lahko vaši obiskovalci naročijo na vaše MailPoet e-novice.

en: Add item
sl_SI: Dodaj predmet

en: Add link / Alternative text
sl_SI: Dodaj povezavo / Alternativno besedilo

en: Add list
sl_SI: Dodaj seznam

en: Add more themes
sl_SI: Dodaj več tem

en: Add new field
sl_SI: Dodaj novo polje

en: Add to list
sl_SI: Dodaj na seznam

en: Added
sl_SI: Dodano

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: After submit...
sl_SI: Po naročitvi...

en: Align center
sl_SI: Poravnaj na sredino

en: Align left
sl_SI: Poravnaj levo

en: Align right
sl_SI: Poravnaj desno

en: All
sl_SI: Vse

en: All %1$s subscribers are selected.
sl_SI: Vseh %1$s naročnikov je izbranih.

en: All Newsletters
sl_SI: Vse eNovičke

en: All Sent
sl_SI: Vse poslane

en: All subscribers on this page are selected.
sl_SI: Vsi naročniki na tej strani so izbrani

en: Allow HTML edits
sl_SI: Dovoljite HTML urejanje

en: Allow site admins to change the sending method
sl_SI: Dovolite administratorjem strani da spreminjajo metodo pošiljanja

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
sl_SI: Dovolite administratorjem strani da deaktivirajo Potrdilo naročnine

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
sl_SI: Dovoli uporabnikom, ki se registrirajo, da se naročijo na eNovičke.

en: Allowed Files
sl_SI: Dovoljene datoteke

en: Alphanumerical
sl_SI: Alfanumerično

en: Already paid?
sl_SI: Ste že kupili?

en: Alternative text:
sl_SI: Alternativno besedilo:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sl_SI: Napaka pri nalaganju. Prosimo poskusite ponovno kasneje.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
sl_SI: Zgodila se je napaka. [link]Prikaži več podrobnosti[/link]

en: And taxonomies as well...
sl_SI: In tudi taksonomije...

en: Apply
sl_SI: Potrdi

en: April
sl_SI: april

en: Archive page shortcode
sl_SI: Arhivska stran kratkih kod (shortcodes)

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
sl_SI: Ali ste prepričani da ste izbrali pravilna vrata? Lahko pustite prazno, če ne veste katera nastaviti

en: Are you sure you want to delete this custom field?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to polje po meri?

en: Are you sure you want to delete this form?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta obrazec?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite ignorirati %1$s naročnikov na seznamu %2$s?

en: Ask for:
sl_SI: Vprašaj po:

en: August
sl_SI: avgust

en: Authentication
sl_SI: Avtentifikacija

en: Author:
sl_SI: Autor:

en: Auto Newsletters
sl_SI: Avtomatične eNovičke

en: Automatic latest content
sl_SI: Avtomatična zadnja vsebina

en: Automatic newsletter
sl_SI: Avtomatične eNovice

en: Automatically add paragraphs
sl_SI: Avtomatično dodaj odstavke

en: Automatically sent...
sl_SI: Avtomatično pošlji.

en: Average rating: %1$s
sl_SI: Povprečna ocena: %1$s

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Back to lists
sl_SI: Nazaj na sezname

en: Back to selection
sl_SI: Nazaj na izbor

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background color with alternate
sl_SI: Barva ozadja s spremenljivko

en: Batch insert options
sl_SI: Možnosti množične vstavitve

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
sl_SI: Bodite kreativni! To je prvo kar bojo vaši naročniki videli. Premamite jih, da odprejo vaš emal!

en: Blocked IP
sl_SI: Blokiraj IP

en: Bookmarks Selection
sl_SI: Izbor zaznamkov

en: Bounce
sl_SI: Odbito

en: Bounce Email
sl_SI: Odbiti emaili

en: Bounce Handling
sl_SI: Ravnanje z odklonjenimi sporočili

en: Bounce handling connection test
sl_SI: Testiranje obdelave nedostavljivih sporočil

en: Bounce handling processing
sl_SI: Obdelava nedostavljivo sporočil

en: Bounced
sl_SI: Odbita

en: Bulk Actions
sl_SI: Množična akcija

en: Button label:
sl_SI: Nalepka gumba:

en: CSV file
sl_SI: CSV datoteka

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
sl_SI: Lahko potrdite, da ta vrstica ustreza temu polju?

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
sl_SI: Ne moremo dostopati do CSV datoteke. Preverite dostopne pravice do direktorija "%1$s"

en: Categories and tags
sl_SI: Kategorije in značke

en: Categories:
sl_SI: Kategorije:

en: Change log
sl_SI: Zgodovina sprememb

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
sl_SI: Spremenite vsebino noge v MailPoet strani z %1$snastavitvami%2$s.

en: Charset
sl_SI: Nabor znakov

en: Check again what you're trying to import.
sl_SI: Ponovno preverite, kaj želite uvoziti.

en: Check this box if you want transparency
sl_SI: Obkljukaj ta kvadratek če si želite transparentnosti

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
sl_SI: Preverite vašo dohodno pošto za potrditev naročnine.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
sl_SI: Preverite vaš nabiralnik ali spam mapo za potrditev naročnine.

en: Checkbox
sl_SI: Potrditveno polje

en: Checking license
sl_SI: Preverjam licenco

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
sl_SI: Nazdravje, vaš MailPoet novičkarski vtičnik.

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
sl_SI: Izberite ime in email naslov, ki bo prikazan kot pošiljatel eNovičk.

en: Choose a list
sl_SI: Izberite seznam

en: Clear selection
sl_SI: Počisti izbor

en: Click here to add a title or text.
sl_SI: Kliknite tukaj za dodajanje naslova ali besedila.

en: Click here to subscribe
sl_SI: Kliknite tukaj in se naročite

en: Click here to unsubscribe
sl_SI: Kliknite tukaj za odjavo.

en: Click here to view media.
sl_SI: Kliknite tu za ogled medijskih datotek.

en: Clicked
sl_SI: Kliknjeno

en: Clicked on
sl_SI: Kliknjeno na

en: Clicks
sl_SI: Kliki

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Configuration and Permissions
sl_SI: Nastavitve in dovoljenja

en: Configure
sl_SI: Konfiguriraj

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
sl_SI: Nastavi SPF in DKIM samostojno za vsako stran.

en: Configure each site manually
sl_SI: Nastavite vsako stran posebej

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
sl_SI: Nastavite vaš DNS z dodajanjem ključa/vrednosti v TXT zapis kot je prikazano spodaj.

en: Confirm Reinstallation
sl_SI: Potrdi ponovno namestitev

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
sl_SI: Potrdim aktivacijo MailPoet Premium vtičnika?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
sl_SI: Potrdi namestitev MailPoet Premium vtičnika?

en: Confirm unconfirmed subscribers
sl_SI: Potrdi nepotrjene naročnike

en: Confirm your subscription to %1$s
sl_SI: Potrdite naročnino na %1$s

en: Confirmation page
sl_SI: Potrditvena stran

en: Conflict
sl_SI: Konflikt

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
sl_SI: Čestitamo, vaša Premium licenca je aktivna. Še zadnji korak...

en: Contact Support
sl_SI: Kontaktiraj pomoč

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
sl_SI: Kontaktirajte vašega administratorja za spremembo tega, to se da nastavit.

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy of
sl_SI: Kopija od

en: Copy paste in a text box
sl_SI: Kopiraj/prilepi v besedilno okno

en: Create a new email
sl_SI: Ustvari nov email

en: Create a new form
sl_SI: Ustvari nov obrazec

en: Create a new list
sl_SI: Ustvari nov seznam

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
sl_SI: Ustvarite in ošljite eNovičke. Uvozite in uredite vaše sezname. Dodajte obrazec za naročanje v gradnike, članke in strani. MailPoet (pred tem Wysija) je brezplačni vtičnik, ki se redno posodablja z novimi funkcijami.

en: Created on
sl_SI: Ustvarjeno:

en: Crunching&hellip;
sl_SI: Mletje in pomoč;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
sl_SI: Trenutni dan v mescu v klasični obliki (npr. 1., 2., 3.,...).

en: Current day of the month number
sl_SI: Številka trenutnega dneva v mesecu.

en: Current month number
sl_SI: Številka trenutnega meseca

en: Currently viewing
sl_SI: Trenutno gledajo

en: Custom Fields
sl_SI: Polja po meri

en: Custom dates
sl_SI: Poljubni datumi

en: Custom horizontal line
sl_SI: Horizontalna črta po meri

en: Daily summary of emails sent
sl_SI: Dnevno poročilo poslanih emailov

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date created
sl_SI: Ustvarjen

en: Date sent
sl_SI: Datum pošiljanja

en: Day
sl_SI: Dnevno

en: Debug mode
sl_SI: Način za iskanje napak

en: December
sl_SI: december

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
sl_SI: Odločite se katera email sporočila prejme nova stranka samodejno, glede na izdelke, ki je naročila. To je Premium dodatek za WooCommerce.

en: Default style saved.
sl_SI: Privzet stil shranjen.

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete field
sl_SI: Izbriši polje

en: Delete image for all newsletters?
sl_SI: Izbriši sliko za vse novičke?

en: Delete subscribers
sl_SI: Izbriši naročnike

en: Delete these newsletters for ever?
sl_SI: Želite izbrisati te novičke za vedno?

en: Delete these subscribers forever?
sl_SI: Izbrišem te naročnike za vedno?

en: Delete this newsletter for ever?
sl_SI: Želite izbrisat to novičko za vedno?

en: Delete this subscriber forever?
sl_SI: Izbrišem tega naročnika za vedno?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
sl_SI: Z izbrisom tega seznama ne boste izbrisali nobenega naročnika.

en: Delivery method
sl_SI: Metoda dostave

en: Description
sl_SI: Opis

en: Details & PSD
sl_SI: Podrobnosti in PSD

en: Device
sl_SI: Naprava

en: Did these subscribers ask to be in your list?
sl_SI: So te naročniki želeli biti na vaši naročniški listi?

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Display and insert options
sl_SI: Prikaži in vstavi možnosti

en: Display label within input:
sl_SI: Prikaži nalepko v vpisnem oknom:

en: Display labels in inputs
sl_SI: Prikaži nalepke v vpisnih oknih

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
sl_SI: Problem s branjem sporočila? [link]Poglejte eNovičke v vašem brskalniku.[/link]

en: Display...
sl_SI: Prikaži...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
sl_SI: Prikaže se na vrhu vaši eNovičk. Ne pozabite vključiti ozake povezave, npr.: [link]The link[link]

en: Divider
sl_SI: Delilnik

en: Divider Selection
sl_SI: Seznam delilnikov

en: Dividers Selection
sl_SI: Izbor delilcev

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
sl_SI: EN označite kot 'podatkovno območje' , če večina vrstic za ta stolpec vrača enako napako.

en: Do or do not. There is no try.
sl_SI: Naredi ali ne naredi. Ni vmesne poti.

en: Do you want to install that version?
sl_SI: Ali želite naložiti to verzijo?

en: Domain
sl_SI: Domena

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
sl_SI: Ne pozabite vključiti: <br><br>[activation_link]Potrdite vašo naročnino.[/activation_link]. <br><br>Opcijsko: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
sl_SI: Ne najdete dodatka, ki ga imate v mislih? <a href="%s">Predlagajte nam ga</a> z našim kontaktnim obrazcem.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
sl_SI: Ne pošlji obstoječim naročnikom, samo bodočim.

en: Don't wait & send right now.
sl_SI: Ne čakaj, pošlji takoj.

en: Done
sl_SI: Končano

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Download as .zip
sl_SI: Prenesi kot .zip

en: Download original Photoshop file
sl_SI: Prensti original Photoshop datoteko

en: Download the Premium plugin.
sl_SI: Prenesi Premium vtičnik.

en: Downloads: %1$s
sl_SI: Prenosov: %1$s

en: Draft
sl_SI: Osnutek

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
sl_SI: Povleci in spusti %1$sbesedilo, objavo, delilce. %2$s Poglej na desno!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
sl_SI: Povlecite spodnje gradnike v vaš email

en: Drop files here
sl_SI: Spustite datoteke tukaj

en: Drop your footer image here.
sl_SI: Spustite vašo sliko za nogo tukaj.

en: Drop your logo in this header.
sl_SI: Spustite vaš logotip v glavo.

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Automatic latest content
sl_SI: Uredi avtomatično zadnjo vsebino

en: Edit Lists
sl_SI: Uredi seznam

en: Edit custom field
sl_SI: Spremeni polje po meri

en: Edit display
sl_SI: Spremenite prikaz

en: Edit field
sl_SI: Uredi polje

en: Edit form
sl_SI: Uredi obrezec

en: Edit lists
sl_SI: Uredi sezname

en: Edit name
sl_SI: Uredi ime

en: Edit subscription page link
sl_SI: Uredi povezavo na naročniško stran

en: Edit text
sl_SI: Uredi besedilo

en: Edit your subscriber profile: %1$s
sl_SI: Uredite vaš naročniški profil: %1$s

en: Edit your subscription
sl_SI: Uredite vašo naročnino.

en: Editing list %1$s
sl_SI: Urejanje seznama %1$s

en: Element has been deleted.
sl_SI: Element je bil izbrisan.

en: Elements deleted
sl_SI: Elementi izbrisani

en: Email %1$s already exists.
sl_SI: Email %1$s že obstaja.

en: Email Address
sl_SI: Email naslov

en: Email Status
sl_SI: Email status

en: Email content
sl_SI: Vsebina emaila

en: Email notifications
sl_SI: Email obvestila

en: Email subject
sl_SI: Zadeva emaila

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
sl_SI: Email bo poslan %1$s ob %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
sl_SI: Omogoči MailPoet-ov Cron

en: Enable signup confirmation
sl_SI: Omogoči potrditev naročila

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
sl_SI: Omogoči to za prikaz napak v MailPoetu. Naši člani podporne ekipe bodo od vas zahtevali vklopitev te možnosti, če boste iskali pomoč.

en: Enabled
sl_SI: Omogoči

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
sl_SI: Vsili vsem stranem, da pošiljajo z unikatmim email naslovom. Samo enkrat je potrebno nastaviti Avtomatično ravnanje z odbito pošto (Premium), SPF in DKIM.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
sl_SI: Vpišite eMail naslove, ki bodo prejemali obvestila (ločeno z vejico)

en: Error Saving newsletter...
sl_SI: Napraka pri shranjevanju...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
sl_SI: Napaka pri pošiljanju sporočila <b><i>%s</i></b> na <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
sl_SI: Napaka pri preverjanju polja

en: Error matching date.
sl_SI: Napaka ujemajočega datuma.

en: Error when inserting emails.
sl_SI: Napaka med vnašanjem e-poštnih naslovov.

en: Error when inserting list.
sl_SI: Napaka med vnašanjem seznama.

en: Excel for Windows
sl_SI: Excel za Windows

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
sl_SI: Ko bo kurzor miške zapustil okno, se bo pojavilo pojavno okence za izhod.

en: Exit popups are not only "in vogue", they are provably increasing conversions and therefore boost marketing, signups and sales. wBounce displays an inline popup before the user leaves your site.
sl_SI: Exit popupi niso samo "moderni", najverjetneje povečujejo konverzijo in tako povečajo marketing, vpise in prodajo. xBounce prikazuje inline popup preden upodabnik zapusti tvojo spletno stran.

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Export Subscribers
sl_SI: Izvozi naročnike

en: Export confirmed subscribers only
sl_SI: Izvozi samo potrjene naročnike

en: Export to CSV
sl_SI: Izvozi v CSV

en: Exporting %1$s subscribers
sl_SI: Izvažam %1$s naročnikov

en: Extended functionalities to the free version.
sl_SI: Dodatne funkcije za brezplačno verzijo.

en: FROM email address for sites using this method
sl_SI: OD email naslov za vse strani, ki uporabljajo to metodo

en: Failed Permanently
sl_SI: Trajno neuspešno

en: Failed Send
sl_SI: Pošiljanje neuspešno

en: February
sl_SI: februar

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
sl_SI: Polje "%1$s" je obvezno v tabeli "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
sl_SI: Polje "%1$s" mora biti veljaven eMail.

en: Field's name:
sl_SI: Ime polja:

en: File canceled.
sl_SI: Datoteka preklicana.

en: Filter by status
sl_SI: Filtriraj po statusu

en: Filter by type
sl_SI: Filter po tipu

en: Final step: last details
sl_SI: Zadnji korak: zadnje podrobnosti

en: First Name
sl_SI: Ime

en: First name
sl_SI: Ime

en: First step: main details
sl_SI: Prvi korak: glavne podrobnosti

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Footer background
sl_SI: Ozadje noge

en: Footer text
sl_SI: Besedilo v nogi

en: For your own use and never shown to your subscribers.
sl_SI: Za vašo uporabo in nikoli pokazano vašim naročnikom.

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: Friday
sl_SI: petek

en: From
sl_SI: Od

en: Full name of current day
sl_SI: Polno ime trenutnega dneva

en: Full name of current month
sl_SI: Polno ime trenutnega meseca

en: Geeky Options
sl_SI: Geeky nastavitve - napredne

en: Get Help!
sl_SI: Poišči pomoč!

en: Get Premium now
sl_SI: Naročite Premium sedaj

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
sl_SI: Naročite [link]MailPoet Premium [/link] za ogled povezave.

en: Get all MS users
sl_SI: Dobi vse MS uporabnike

en: Go Premium!
sl_SI: Kupite Premium!

en: Great, you'll never hear from us again!
sl_SI: Super, nikoli ne boste več slišali od nas!

en: HTTP error.
sl_SI: HTTP napaka.

en: Header
sl_SI: Glava

en: Header background
sl_SI: Ozadje glave

en: Heading 1
sl_SI: Naslov 1

en: Heading 2
sl_SI: Naslov 2

en: Heading 3
sl_SI: Naslov 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
sl_SI: Zdravo!
    
    Super! Naročili ste se na našo stran.
    Sedaj morate le še aktivirati vašo naročnino na: [lists_to_confirm] s klikom na spodnjo povezavo: 
    
    [activation_link]Kliknite tukaj za potrditev naročnine.[/activation_link]
    
    Hvala in lep pozdrav,
    
    Vaša ekipa!

en: Here is the list of bounced emails.
sl_SI: Tukaj je seznam odbitih eMailov.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
sl_SI: Živjo! %1$s ima posodobitev (verzijo %2$s), <a href="%3$s">klikni tukaj za posodobitev</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
sl_SI: Živjo! Imamo kratko vprašanje za vas:

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hide display options
sl_SI: Skrij možnosti prikaza

en: Hide this message
sl_SI: Skri to sporočilo

en: Hide!
sl_SI: Skrij!

en: Horizontal line
sl_SI: Horizontalne črte

en: How about a new list?
sl_SI: Kaj pa če naredite nov seznam?

en: How do you want to import?
sl_SI: Kako želite uvoziti?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
sl_SI: Zdravo,
    
    Naročnik %1$s se je pravkar prijavil na tvoj seznam '%2$s'
    
    Lep pozdrav,
    
    MailPoet Vtičnik

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
sl_SI: Zdravo,
    
    Naročnik %1$s se je pravkar odjavil s tvojega seznama '%2$s'
    
    Lep pozdrav,
    
    MailPoet Vtičnik

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
sl_SI: Nastavil bom kronsko opravil ona mojem strežniku, za izvajanje tako pogosto kakor hočem. Preberi o [link]nastavitvah kako nastaviti kronsko opravilo sam[link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
sl_SI: Sem Premium uporabnik, MailPoet.com bo poskrbel da so moji emaili poslani ob pravem času.

en: IO error.
sl_SI: IO napaka.

en: IP address
sl_SI: IP naslov

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
sl_SI: Če želite lahko [link]ustvarim dodatno Cron opravilo[/link] na koncu, da povečam frekvenco.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
sl_SI: Če želim lahko [link]ustvarim dodatno Cron opravilo[/link] na koncu da poveč frekcenco pošiljanja.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
sl_SI: Če obstaja tema z istim imenom, jo prepiši.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
sl_SI: Če je odgovor "ne", potem ste spamer!

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
sl_SI: Če potrdite spremembo teme, bo ta povozila vašo glavo, nogo, delilnike in stile.

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
sl_SI: Če potrdite, bo vsi vaši MailPoet podatki izbrisani (eNovičke, teme, statistika, seznami, naročniki, itd).

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
sl_SI: Če imate ta problem, potem je to rešitev za vas. Povsem brezplačno.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
sl_SI: Če pustite to olje razno, to ne bo prikazano ko boste poslali email

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
sl_SI: Če ste v kratkem uspešno poslali veliko emailov, so te napake možne zaradi omejitve na serverju.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
sl_SI: Če želite uporabiti veš Gmail naslov, morate pošiljati z Gmailom. Preverite<a id="tip-send-with" href="%s">nastavitve pošiljanja</a>.

en: Ignore column...
sl_SI: Ignoriraj stoplec...

en: Ignore current subscribers
sl_SI: Ignorirajte trenutne naročnike

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image Parameters
sl_SI: Parametri slike

en: Image alignment
sl_SI: Poravnava slike

en: Image has been deleted.
sl_SI: Slika je bila izbrisana

en: Image selection has been saved.
sl_SI: Izbor slik je bil shranjen.

en: Image selection has not been saved.
sl_SI: Izbor slik ni bil shranjen.

en: Image width
sl_SI: Širina slike

en: Images
sl_SI: Slike

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import "%1$s" as date field
sl_SI: uvozi "%1$s" kot datumsko polje

en: Import Subscribers
sl_SI: Uvoz naročnikov

en: Import as "%1$s"
sl_SI: uvozi kot "%1$s"

en: Import from %1$s
sl_SI: Uvozi iz %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
sl_SI: Uvoz iz vtičnika %1$s je bil prekinjen.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
sl_SI: Uvoz iz vtičnika %1$s je zaključen.

en: Import subscribers from plugins
sl_SI: Uvoz naročnikov iz vtičnikov

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
sl_SI: Uvoz %1$s  naročnikov iz vtičnika: %2$s

en: In Queue
sl_SI: Na čakanju

en: In queue
sl_SI: V čakalni vrsti

en: Include author
sl_SI: Vključi avtorja

en: Include categories
sl_SI: Vključi kategorije

en: Includes: %1$s
sl_SI: Vsebuje: %1$s

en: Industry
sl_SI: industrija

en: Information is missing.
sl_SI: Mankajo informacije.

en: Insert Subscription Form
sl_SI: Vstavite obrazec za naročanje

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
sl_SI: Vstavite [newsletter:total] za prikaz število prispevkov, [newsletter:post_title] za prikaz naslov zadnega prispevka in [newsletter:number] za prikaz zaporedne številke eNovičk.

en: Insert block here
sl_SI: Vstavite blok tukaj

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
sl_SI: Vstavite dinamične podatke o vaših naročnikih, novičkah, današnjem datumu, etc...

en: Insert form
sl_SI: Vstavite iz

en: Insert selected
sl_SI: Vstavi izbrano

en: Inserting selected articles...
sl_SI: Vstavljam izbrane članke

en: Install Themes
sl_SI: Nalagam teme

en: Install from WordPress.org
sl_SI: Namesti iz WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
sl_SI: Namestitev MailPoet Newsletter Premium vričnika

en: Installing MailPoet Premium Version
sl_SI: Nameščam MailPoet Premium Verzijo

en: Is this field mandatory?
sl_SI: Je to polje obvezno?

en: Issue number
sl_SI: Številka izdaje

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
sl_SI: Ne dela vedno tako kot bi si mi želeli kajne? Pripravilo smo [link]stran za podporo[/link] z vso dokumentacijo.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
sl_SI: Zdi se da je bil vaš gradnik izbrisan iz Wordpress-ovega [link]prostora za gradnike[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
sl_SI: Brezplačno in popularno pri naših uporabnikih.

en: January
sl_SI: januar

en: July
sl_SI: julij

en: June
sl_SI: junij

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Label:
sl_SI: Nalepka:

en: Last
sl_SI: zadnji

en: Last 180 days
sl_SI: Zadnjih 180 dni

en: Last 30 days
sl_SI: Zadnjih 30 dni

en: Last 365 days
sl_SI: Zadnjih 365 dni

en: Last 7 days
sl_SI: Zadnjih 7 dni

en: Last 90 days
sl_SI: Zadnjih 90 dni

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Last click
sl_SI: Nazadnje kliknjeno

en: Last month
sl_SI: Zadnji mesec

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Last open
sl_SI: Nazadnje odprto

en: Last updated: %1$s
sl_SI: Zadnja posodobitev: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
sl_SI: Zadnja skupina je bila poslana pred %1$s.

en: Latest content already sent.
sl_SI: Zadnji članki so že poslani.

en: Latest post title
sl_SI: Naslov zadnje objave

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
sl_SI: Leaky Paywall je Premium vtičnik za dodajanje vsebine za paywall. Ta dodatek ureja naročnine vaših strank.

en: Learn more.
sl_SI: Nauči se več.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
sl_SI: Pustite to možnost vklopljeno. Samo majhen del SMTP ponudnikov zahteva da je Avtentifikacija izklopljena.

en: Let subscribers select their lists:
sl_SI: Naj naročnik izbere seznam:

en: Letters only
sl_SI: Samo črke

en: Line is empty
sl_SI: Vrstica je prazna

en: Link
sl_SI: Povezave

en: Link to browser version
sl_SI: Povezava do verzije brskalnika

en: Links
sl_SI: Povezave

en: List "%1$s" has been deleted.
sl_SI: Seznam %1$s je bil izbrisan.

en: List "%1$s" has been duplicated.
sl_SI: Seznam %1$s je bil podvojen.

en: List "%1$s" has been synchronised.
sl_SI: Seznam "%1$s" je bil sinhroniziran.

en: List created based on a newsletter segment.
sl_SI: Zoznam vytvorený na základe časti informačného letáku.

en: List has been updated.
sl_SI: Seznam je bil posodobljen.

en: List of fields to export
sl_SI: Seznam polj za izvoz

en: List of forms
sl_SI: Seznam obrazcev

en: List selection
sl_SI: Seznam izborov

en: Lists
sl_SI: Seznami

en: Lists and Subscribers
sl_SI: Seznami in naročniki

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
sl_SI: Seznam na katerega se je naročnik naročil.

en: Loading more Results...
sl_SI: Nalagam več rezultatov...

en: Loading results...
sl_SI: Nalagam rezultate

en: Loading...
sl_SI: Nalagam...

en: Local time is <code>%1$s</code>
sl_SI: Lokalni čas je <code>%1$s</code>

en: Login
sl_SI: Uporabnik

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
sl_SI: Iščete hitrejšo medodo pošiljanja? [link]Preberite več[/link] o pošiljanju s profesionalnim SMTP-jem.

en: MailPoet Subscription Form
sl_SI: Naroči se na MailPoet

en: MailPoet Version
sl_SI: MailPoet verzija:

en: MailPoet Version:
sl_SI: MailPoet verzija:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
sl_SI: MailPoet se ne more namestiti v mapo <em>wp-content/uploads/wysija</em>, ker mora biti ta zapisliva. Spremenite vaše pravice in ponovite namestitev.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
sl_SI: Mail poet je bil uspešno ponovno naložen z enako verzijo. Nastavitve in podatki so bili izbrisani.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
sl_SI: MailPoet je bil izbrisan. Na vaši strani ni več MailPoet-a.

en: MailPoet page
sl_SI: MailPoet stran

en: MailPoet says:
sl_SI: MailPoet pravi:

en: Mailbox Full
sl_SI: Nabiralnik je poln

en: Mailbox not available
sl_SI: Nabiralnik ni na voljo

en: March
sl_SI: marec

en: Match data
sl_SI: Ujemanje podatkov

en: Maximum of posts to show
sl_SI: Maksimalno število objav za prikaz

en: Maximum upload file size: %d%s.
sl_SI: Največja dovoljena velikost datoteke: %d%s.

en: May
sl_SI: maj

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sl_SI: Spomin presežen. Prosimo poskusite z manjšo datoteko.

en: Message delayed
sl_SI: Sporočilo zakasnjejo

en: Method set by the network admin.
sl_SI: Metoda, ki jo izbere vaš omrežni administrator.

en: Modified On
sl_SI: Spremenjeno

en: Modify
sl_SI: Spremeni

en: Monday
sl_SI: ponedeljek

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Month (January, February,...)
sl_SI: Mesec (januar, februar, ...)

en: Move to list
sl_SI: Premakni na seznam

en: My first list
sl_SI: Moj prvi seznam

en: My rating: %1$s
sl_SI: Moja ocena: %1$s

en: N/A
sl_SI: ni podatkov

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name & email of yourself or your company.
sl_SI: Ime & email vas ali vašega podjetja.

en: Network's Default Sending Method
sl_SI: Privzeta mrežna metoda pošiljanja

en: Network's Method
sl_SI: Omrežna metoda

en: Never opened or clicked
sl_SI: Nikoli odprto ali kliknjeno

en: New Form
sl_SI: Nov obrazec

en: New form
sl_SI: Nov obrazec

en: New list
sl_SI: Nov seznam

en: New subscriber to %1$s
sl_SI: Nov naročnik na %1$s

en: Newsletter
sl_SI: eNovičke

en: Newsletter Images
sl_SI: Slike novic

en: Newsletter Pro (by Satollo)
sl_SI: Profesionalne eNovičke (by Satollo)

en: Newsletter Subject
sl_SI: Zadeva eNovičke

en: Newsletter can't be deleted.
sl_SI: Novičke ne moreje biti izbrisane.

en: Newsletter deleted.
sl_SI: Novičke izbrisane.

en: Newsletter has been saved as a draft.
sl_SI: Novičke so bile shranjene kot osnutek

en: Newsletter has been saved.
sl_SI: Novičke uspešno shranjene.

en: Newsletter has been scheduled.
sl_SI: Novičke so dodane na urnik.

en: Newsletter profile has been updated.
sl_SI: Profil Novičk je bil posodobljen.

en: Newsletter successfully created.
sl_SI: Novičke uspešno kreirane.

en: Newsletters
sl_SI: eMail Novičke

en: Newsletters (by Tribulant)
sl_SI: eNovičke (by Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
sl_SI: eNovičke se že ošiljajo. Vaše najnovejše eNovičke bodo poslane za tem.

en: Next &gt;
sl_SI: Naprej &gt;

en: Next send out in %1$s
sl_SI: Naslednič poslano čez %1$s

en: Next send out on %1$s
sl_SI: Naslednič poslano ob %1$s

en: Next step
sl_SI: Naslednji korak

en: Next try in %s minutes.
sl_SI: Naslednji poiskus čez %s minut

en: No
sl_SI: Ne

en: No Results were found
sl_SI: Ni rezultatov.

en: No email sent.
sl_SI: Nobeden eMail ni bil poslan.

en: No list specified
sl_SI: Seznam ni določen

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
sl_SI: Naročnika ni bilo mogoče najti, najvrjetneje zato ker je bil izbrisan.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
sl_SI: Ne hvala! Imam dovolj obiskovalcev na moji strani. Njihovi obiski bodo sprožili MailPoetov Cron samodejno.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
sl_SI: Nobeden od vaših emailov v čakalni vrsti ni bil poslan? Potem aktivirajte to možnost

en: Not Configured!
sl_SI: Ni nastavljeno!

en: Not active.
sl_SI: Ni aktivno.

en: Not sent
sl_SI: Ni poslano

en: Not sent yet.
sl_SI: Ni še poslano.

en: Note:
sl_SI: Opomba:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
sl_SI: Opomba: Izvedite kaj je ta naročnik odprl in kliknil z [link]Premium verzijo.[/link]

en: Nothing
sl_SI: Ničesar

en: November
sl_SI: november

en: Number of lines:
sl_SI: Število vrstic:

en: Numbers only
sl_SI: Samo številke

en: October
sl_SI: oktober

en: Once a week
sl_SI: Enkrat na teden

en: Once every 28 days
sl_SI: Enkrat na 28 dni

en: Once every fifteen minutes
sl_SI: Enkrat na petnajst minut

en: Once every five minutes
sl_SI: Enkrat na pet minut

en: Once every minute
sl_SI: Enkrat vsako minuto

en: Once every ten minutes
sl_SI: Enkrat na deset minut

en: Once every thirty minutes
sl_SI: Enkrat na trideset minut

en: Once every two hours
sl_SI: Enkrat na dve ure

en: Once every two minutes
sl_SI: Enkrat na dve minute

en: One configuration for all sites
sl_SI: Ene nastavitve za vse strani

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
sl_SI[0]: %d eMail je bil poslan.
sl_SI[1]: %d eMaila sta bila poslana
sl_SI[2]: %d eMaili so bili poslani.
sl_SI[3]: %d eMailov je bilo poslanih.

en: One less subscriber to %1$s
sl_SI: En naročnik manj na %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
sl_SI: Uups, ni novičk za prikaz.

en: Oops! We could not add you!
sl_SI: Oups! Ne moremo vas dodati!

en: Oops! You're already subscribed.
sl_SI: Oups! Vi ste že naročeni!

en: Open, clicks, unsubscribed
sl_SI: Odprto, kliknjeno, odjavljeno

en: Opened
sl_SI: Odprt

en: Opened & Clicked
sl_SI: Odprt in kliknen

en: Opened & Unsubscribed
sl_SI: Odprto in Odjavljeno

en: Opened date
sl_SI: Odprto

en: Opened only
sl_SI: Samo odprt

en: Order:
sl_SI: Vrstni red:

en: Ordering
sl_SI: Naročanje

en: Our toolbar doesn't load?
sl_SI: Se naša orodna vrstica ne naloži?

en: Page %1$s
sl_SI: Stran %1$s

en: Page does not exist.
sl_SI: Stran ne obstaja.

en: Page is not accessible.
sl_SI: Stran ni dosegljiva.

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
sl_SI: Prilepite to kratko kodo na stran za prikaz zadnjih eNovičk.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
sl_SI: Prilepite to kodo za prikaz števila naročnikov na vaši strani.

en: Pause
sl_SI: Pavza

en: Paused
sl_SI: Pavza

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
sl_SI: Telefonska številka, (+,-,#,(,) in presledki dovoljeni)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
sl_SI: Datoteke za Photoshop so na voljo kot del [link]Premium storitev[/link].

en: Pick a date
sl_SI: Izberite datum

en: Pick a list
sl_SI: Izberi iz seznama

en: Pick one or many lists
sl_SI: Izberite en ali več seznamov

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
sl_SI: Izberite sezname, na katere želite uvoziti naročnike.

en: Pick your prefered configuration?
sl_SI: Želite izbrati vaše splošne nastavitve?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
sl_SI: Prosimo kontaktirajte vašega gostitelja ali administratorja, da vam to popravi.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
sl_SI: Prosimo izbrišite<%= chars %> znake<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
sl_SI: Prosimo vnesite <%= chars %> več znakov<%= plural %>

en: Please enter first name
sl_SI: Prosim vpišite svoje ime

en: Please enter last name
sl_SI: Prosimo vpišite svoj priimek

en: Please make a selection first!
sl_SI: Prosimo najprej izberite seznam!

en: Please select a newsletter.
sl_SI: Prosimo izberite novičke

en: Please select an article.
sl_SI: Prosim izberite članek.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sl_SI: Prosimo poskusite naložiti to datoteko z %1$s brskalniškim nalagalnikom %2$s

en: Please verify your link to this page.
sl_SI: Prosimo preverite vašo povezavo na to stran.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
sl_SI: Prosimo preverite vaše email nastavitve in se prepričajte, da lahko pošljete testni email.

en: Position your mouse over the image to the left.
sl_SI: Postavite kurzor na sliko na levi strani.

en: Post Notifications
sl_SI: Objavi obvestilo

en: Post Selection
sl_SI: Izbor objav

en: Post type
sl_SI: Izberite vrsto objave

en: Posts
sl_SI: Članki

en: Preceded by:
sl_SI: Pred:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
sl_SI: Premium licenca ne obstaja za vašo stran. Kupite jo [link]tukaj[/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
sl_SI: Premium uporabniki prohranijo do 20% s tem kuponom: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
sl_SI: Premium uporabniki prihranijo do 20% s kuponom: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
sl_SI: Premium uporabniki s tem kuponom prihranijo 25%: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
sl_SI: Premium verzija je veljavna za vašo stran.

en: Preselect today's date:
sl_SI: Izberi današnji datum:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
sl_SI: Prepreči, da bi se ljudje naročili na vaše eNovičke nevede. Tako ohranjate vaše prave naročnike.

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview in new tab
sl_SI: Predogled v novem zavihku

en: Preview page
sl_SI: Predogled strani

en: Preview without images
sl_SI: Predogled brez slik

en: Process bounce handling now!
sl_SI: Začni z obdelavo nedostavljenih sporočil zdaj!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
sl_SI: Proces je bil osvežen da se izognemo izgubi povezave.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
sl_SI: Da se izognemo omjitvi s časom smo proces osvežili.

en: Purchase
sl_SI: Nakup

en: Purchase the premium version.
sl_SI: Kupite Premium verzijo.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
sl_SI: Dodajte obrazec v glavo ali nogo vaše spletne strani, ali v luštkan okvir med vaše prispevke z GetConversionovimi brezplačnimi vtičniki. S tem dodatkom lahko vtičnike povežete z MailPoetom.<br/></br>Prejmite 30% popusta ob nakupu Premium verzije njihovega dodatka s klikom <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">tukaj</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
sl_SI: Postavi naročniški obrazec v pop-up, footer ali slide-in, da pridobiš nove naročnike s tem Premium vtičnikom.

en: Queue is empty!
sl_SI: Čakalna vrsta je prazna!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
sl_SI: Hitro ustvarite e-novice prijavne obrazce za vaš MailPoet seznam pošiljanja z uporabo moči in fleksibilnosti, ki jo ponujajo Ninja obrazci.

en: Radio buttons
sl_SI: Izbirna polja

en: Random text or HTML
sl_SI: Naključno besedilo ali HTML

en: Random text or instructions
sl_SI: Naključno besedilo ali navodila

en: Rate
sl_SI: Ocenjen

en: Read More
sl_SI: Preberi več

en: Read documentation
sl_SI: Preberi dokumentacijo

en: Read more
sl_SI: Preberi več

en: Read more.
sl_SI: Preberite več.

en: Read online.
sl_SI: Preberite na spletu.

en: Refresh the page you current are!
sl_SI: Osvežite strn na kateri ste trenutno

en: Registration is disabled on this site.
sl_SI: Registracija je onemogočena na tej strani.

en: Reinstall
sl_SI: Ponovno naloži

en: Reinstall MailPoet?
sl_SI: Ponovno naložim MailPoet?

en: Reinstall from scratch
sl_SI: Ponovno inštaliraj od začetka

en: Reinstall now...
sl_SI: Ponovna namestitev...

en: Remove
sl_SI: Izbriši

en: Remove from all lists
sl_SI: Izbriši iz vseh seznamov

en: Remove from list
sl_SI: Izbriši iz seznama

en: Remove from the queue
sl_SI: Umakni iz čakalne vrste

en: Remove image
sl_SI: Izbriši sliko

en: Remove link
sl_SI: Izbriši povezavo

en: Remove text
sl_SI: Odstani besedilo

en: Renew now.
sl_SI: Obnovi zdaj.

en: Reply-to
sl_SI: Odgovori:

en: Reply-to name & email
sl_SI: Odgovorite na: ime & email

en: Request successful
sl_SI: Zahtevek uspešen

en: Resend confirmation email
sl_SI: Ponovno pošlji potrditveni eMail

en: Resume
sl_SI: Ponovno zaženi

en: Return to MailPoet
sl_SI: Vrnite se na MailPoet

en: Roles and permissions
sl_SI: Vloge in dovoljenja

en: SMTP Hostname
sl_SI: SMTP gostitelj

en: SMTP port
sl_SI: SMTP vrata

en: SPF and DKIM
sl_SI: SPF in DKIM

en: Saturday
sl_SI: sobota

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save & close
sl_SI: Shrani in zapri

en: Save and reactivate
sl_SI: Shrani in ponovno aktiviraj

en: Save as draft and close
sl_SI: Shrani kot osnutek in zapri

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
sl_SI: Shranjeno! Dodaj ta obrazec v [link_widget]gradnik[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
sl_SI: Shranjeno! Spremembe so že aktivne v vašem gradniku.

en: Saving default style...
sl_SI: Shranjujem privzet stil...

en: Saving form...
sl_SI: Shranjujem obrazec...

en: Saving newsletter...
sl_SI: Shranjujem eMail novičke...

en: Schedule
sl_SI: Urnik

en: Schedule it
sl_SI: Nastavite urnik

en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

en: Scheduled to be sent in %1$s
sl_SI: Naročeno da se pošlje čez %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
sl_SI: Naročeno da se pošlje %1$s

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search newsletters
sl_SI: Išči eNovičke

en: Search recipients
sl_SI: Iskanje prejemnikov

en: Search subscribers
sl_SI: Iskanje naročnikov

en: Searching...
sl_SI: Iščem...

en: Second step:  "%1$s"
sl_SI: Drugi korak:  "%1$s"

en: Secure connection
sl_SI: Varna povezava

en: Security Problem
sl_SI: Varnostne težave

en: Security error.
sl_SI: Varnostna napaka.

en: Security failure during request
sl_SI: Varnostna napaka med zahtevkom

en: Segment of %1$s
sl_SI: Del od %1$s

en: Select
sl_SI: izberite

en: Select Files
sl_SI: izberite datoteke

en: Select a field type:
sl_SI: Izberite tip polja:

en: Select a form:
sl_SI: Izberi obrazec:

en: Select all %1$s subscribers.
sl_SI: Izberi vseh %1$s naročnikov.

en: Select at least 1 subscriber!
sl_SI: Izberite vsaj 1 naročnika!

en: Select list(s):
sl_SI: Izberi seznam(e):

en: Select the list you want to add:
sl_SI: Izberi seznam na katerega želite dodati:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
sl_SI: Izberi stran, ki bo prikazovala naročnikov profil.

en: Select your industry.
sl_SI: Izberite svojo industrijo.

en: Select...
sl_SI: Izberi...

en: Selection options
sl_SI: Možnosti izbora

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send Process
sl_SI: Status pošiljanja

en: Send a test mail
sl_SI: Pošlji testni eMail

en: Send immediately.
sl_SI: Pošlji takoj.

en: Send later
sl_SI: Pošlji kasneje

en: Send preview
sl_SI: Pošlji predogled

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
sl_SI: Poslano s profesionalnim SMTP ponudnikom je odlična izbira za majhne in velke sezname. Za vas smo se izpogajali za promocijske ponudbe z nekaterimi ponudniki.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
sl_SI: Pošljite si nekaj testnih emailov, da boste videli če ta metoda dobro deluje z vašim serverjom.

en: Send...
sl_SI: Pošlji...

en: Sender
sl_SI: Pošiljatel

en: Sender of notifications
sl_SI: Pošiljatel obvestila

en: Sending
sl_SI: Pošiljam

en: Sending a test email
sl_SI: Nastavite testni eMail

en: Sending batch of emails...
sl_SI: Pošiljam serijo emailov...

en: Sending has resumed.
sl_SI: Pošiljanje se nadaljuje.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
sl_SI: Pošlji takoj ko se nekdo naroči na seznam %1$s

en: Sending is now paused.
sl_SI: Pošiljanje je pavzirano.

en: Sending per event
sl_SI: Pošiljanje na dogodek

en: Sending preview...
sl_SI: Pošiljam pedogled

en: Sending suspended.
sl_SI: Pošiljanje prekinjeno.

en: Sendmail path
sl_SI: lokacija Sendmail-a

en: Sent
sl_SI: Poslan

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
sl_SI: Pošlji čez %2$s, ko se nov uporabnik doda na vašo stran kot %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
sl_SI: Pošlji čez %2$s, ko se nekdo naroči na seznam %1$s

en: Sent On
sl_SI: Poslano

en: Sent daily at %1$s.
sl_SI: Dnevno poslano ob %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
sl_SI: Pošlji takoj ko je nov uporabnik dodan na vašo stran kot %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
sl_SI: Poslano mesečno na %1$s %2$s ob %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
sl_SI: Poslano mesečno na %1$s ob %2$s

en: Sent on
sl_SI: Poslano

en: Sent to %1$s out of %2$s
sl_SI: Poslano %1$s od %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
sl_SI: Pošiljanje %1$s naročnikom.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
sl_SI: Tedensko poslano na %1$s ob %2$s

en: September
sl_SI: september

en: Set as default style.
sl_SI: Nastavljen kot privzet stil.

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Share anonymous data
sl_SI: Delite anonimne podatke.

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
sl_SI: Delite anonimne podatke in pomagajte izboljšati vtičnik. [link]Preberi več[/link].

en: Shortcode to display total number of subscribers
sl_SI: Kratka koda za prikaz števila vseh naročnikov

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Show all months
sl_SI: Pokaži vse mesece

en: Show all themes
sl_SI: Prikaži vse teme

en: Show display options
sl_SI: Pokaži možnosti prikaza

en: Show divider between posts
sl_SI: Pokaži delilnik

en: Size:
sl_SI: Velikost

en: Social Bookmark Selection
sl_SI: Seznam socijalnih zaznamkov

en: Social bookmarks
sl_SI: Socijalni zaznamki

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
sl_SI: Oprostite, vaš prostor je prenapolnjen (%s MB).

en: Sort by
sl_SI: Razvrsti po

en: Spam test results
sl_SI: Rezultat spam testa

en: Split subscribers into %1$s pages.
sl_SI: Razdeli naročnike na %1$s strani.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
sl_SI: Kvadrati ali čudni znaki se prikazujejo na vaših emailih? Spremenite kodiranje znakov za vaš jezik.

en: Standard Newsletters
sl_SI: Običajne eNovičke

en: Standard newsletter
sl_SI: Običajne eNovičke

en: Statistics
sl_SI: Statistika

en: Stats
sl_SI: Statistika

en: Stats : %1$s
sl_SI: Statistika: %1$s

en: Stats dashboard
sl_SI: Statistični podatki

en: Step %1$s
sl_SI: Korak %1$s

en: Step 1:
sl_SI: Korak 1:

en: Step 2:
sl_SI: Korak 2:

en: Step 3:
sl_SI: Korak 3:

en: Step 4:
sl_SI: Korak 4:

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
sl_SI: Preprečite lažne naročnine z WangGuard, brezplačnim orodjem in vtičnikom.

en: Styles
sl_SI: Stili

en: Styles could not be saved
sl_SI: Stil ne more biti shranjen

en: Styles have been saved
sl_SI: Stil je bil shranjen

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject line
sl_SI: Zadeva

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Subscribe in comments
sl_SI: Naroči se v komentarjih

en: Subscribe in registration form
sl_SI: Naroči se pri registraciji

en: Subscribe to our Newsletter
sl_SI: Naročite se na naše eNovičke

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
sl_SI: Naročite se na naše eNovičke in se pridružite našim [total_subscribers] naročnikom.

en: Subscribe!
sl_SI: Naroči se!

en: Subscribed
sl_SI: Naročeno

en: Subscribed on
sl_SI: Naročeno

en: Subscriber
sl_SI: Naročnik

en: Subscriber Status
sl_SI: Status naročnika

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
sl_SI: Naročnik že obstaja. [link]Kliknite za urejanje[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
sl_SI: Naročnik je bil spremenjen. [link]Uredi ponovno[/link].

en: Subscriber has been saved.
sl_SI: Naročnik je bil shranjen.

en: Subscriber has not been modified.
sl_SI: Naročnik ni bil spremenjen.

en: Subscriber has not been saved.
sl_SI: Naročnik ni bil shranjen.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
sl_SI: Naročnik ni najden: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
sl_SI: Naročnik je odprl %1$s od %2$s email

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
sl_SI: Naročnik je odprl %1$s od %2$s emailov

en: Subscriber profile page
sl_SI: Stran za urejanje naročniškega profila

en: Subscribers
sl_SI: Naročniki

en: Subscribers can choose from these lists :
sl_SI: Naročniki lahko izbirajo med naslednjimi seznami:

en: Subscribers can edit their profile
sl_SI: Naročniki lahko urejajo svoj profil.

en: Subscribers in no list
sl_SI: Naročniki, ki niso na nobenem seznamu

en: Subscribers per page:
sl_SI: Naročnikov na stran:

en: Subscribers to show per page:
sl_SI: Število naročnikov na eni strani:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
sl_SI: Naročniki bodo sedaj morali aktivirati njihovo naročilo preko eMaila. To je priporočljivo.

en: Subscription MailPoet
sl_SI: Naročilo na MailPoet

en: Subscription confirmation
sl_SI: Potrdilo naročnine

en: Subscription date
sl_SI: Datum naročila

en: Subscription form for your newsletters.
sl_SI: Obrazec za naročilo na vaše eNovičke.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
sl_SI: Naročilo brez JavaScript je onemogočeno.

en: Success message:
sl_SI: Sporočilo ob uspešnem vpisu:

en: Successfully connected to %1$s
sl_SI: Uspešno povezano na %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
sl_SI: Uspešno poslano na <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
sl_SI: nedelja

en: Tags: %1$s
sl_SI: Značke: %1$s

en: Test email successfully sent to %s
sl_SI: Testni email uspešno poslan na %s

en: Test method
sl_SI: Testiraj metodo

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text Area
sl_SI: Območje teksta

en: Text Input
sl_SI: Vnos teksta

en: Text of "Unsubscribe" link
sl_SI: Besedilo povezave na "Odjavi se"

en: Thanks!
sl_SI: Hvala!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
sl_SI: Hvala! Pojdi na MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
sl_SI: Vsebina polja <strong>od emaila</strong>, ki ste jo vnesli, (%1$s), ni vljaven email naslov.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
sl_SI: Vsebina polja <strong>odgovori na</strong>, ki ste jo vnesli, (%1$s), ni vljaven email naslov.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
sl_SI: MySQL uporabnik, ki ste ga nastavili za WordPress stran (wp-config.php) nima dovolj pravic za kreiranje MySQL tabel. Prosimo posodobitetega uporabnika ali kontaktirajte vašega administratorja strani za dokončanje MailPoet namestitve. MySql napaka: (%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
sl_SI: PHP dodatek openssl ni omogočen na vašem serverju. Kontaktirajte vašega gostitelja če želite uporabljati SSL povezavo.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
sl_SI: Proces pošiljanja se je ustavil zaradi prevelikega števila napak.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
sl_SI: To besedilo bo prikazano v nogi vašega emaila in bo pomagalo pri filtrih vsiljene pošte.

en: The authors have done a pretty awesome job.
sl_SI: Avtorji so naredili odlično delo.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
sl_SI: Možno je da, email naslov za odklonjena sporočila "%1$s", povzroča probleme. Polje pustite prazno in poskusite ponovno.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
sl_SI: Podatki, ki jih želite uvoziti očitno niso v CSV formatu (Comma Separated Values).

en: The email ID %s is not published
sl_SI: Email ID %s ni objavljen.

en: The email is not valid!
sl_SI: Email naslov ni veljaven!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
sl_SI: Prva vrstica CSV datoteke mora biti glava: "email","priimek","ime".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
sl_SI: Prva stvar, ki jo vaš naročnik vidi. Bodite kreativni in povečajte vašo zanimivost že na zažetku!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
sl_SI: Mapa "%1$s" ni zapisliva, prosimo spremenite pravice te mape, da se bo lahko MailPoet pravilno naložil.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
sl_SI: Mapa "%1$s" ni zapisliva, prosimo spremenite pravice te mape, da se bo lahko MailPoet pravilno naložil.

en: The form named "%1$s" has been created.
sl_SI: Nov obrazec z imenom "%1$s" je bil kreiran.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
sl_SI: Obrazec "%1$s" je bil izbrisan.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
sl_SI: Zadnja skupina emailov bi se mogla začeti pošiljati čez nekaj minut.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
sl_SI: Ta seznam je avtomatično generiran ob uvozu naročnikv iz vtičnika: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
sl_SI: Ta seznam bo avtomatično kreiran ob namestitvi MailPoet-a.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
sl_SI: Ta seznam ne obstaja ali pa ga ni mogoče izbrisati.

en: The list does not exists or cannot be synched.
sl_SI: Seznam ne obstaja ali ga ni mogoče sinhronizirati.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
sl_SI: Seznam obstaja v "%1$s" in je bil uvožen avtomatično.

en: The list has been deleted.
sl_SI: Seznam je bil izbrisan.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
sl_SI: Seznam, ki ste ga prilepili, je prevelik za brskalnik. Rajši <strong>naložite datoteko</strong>.

en: The newsletter doesn't exist.
sl_SI: Novičke ne obstajajo.

en: The newsletter has been duplicated.
sl_SI: Novičke so bile podvojene.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
sl_SI: Novička bo deaktivirana, morali jo boste ponovno aktivirati, ko končate z urejanjem. Želite nadaljevati?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
sl_SI: Spodnji prispevki so bili dodani z gradnikom %sAvtomatična zadnja vsebina%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
sl_SI: Druga vrstica CSV datoteke mora vsebovati podatke. Primer:  "janez.novak@example.com","Novak","Janez".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
sl_SI: Ta segment ne more biti odjavljen iz [IMPORT] seznama.

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
sl_SI: Táto časť bola vyradená z rady tohoto informačného letáku.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
sl_SI: Ta segment je bil odjavljen iz vseh seznamov.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
sl_SI: Segment je bil odjavljen iz liste "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
sl_SI: Izbrana vrednost se že ujema z drugim stolpcem.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
sl_SI: Najenostavnejša rešitev za majhne sezname. Vaš spletni gostitelj nastavi omejitev pošiljanja emailov.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
sl_SI: Seznami naročnikov, ki bodo uporabljeni v tej kamaniji.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
sl_SI: Tema %1$s je bila uspešno nameščena na vašo stran.

en: The theme you selected could not be loaded.
sl_SI: Tema, ki ste jo izbrali se ni mogla namestiti.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
sl_SI: Prvi dve vrstici naložene datoteke sta sledeči:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
sl_SI:  Spletni brskalnik na vaši napravi ne more biti uporabljen za nalaganje datotek. Morda lahko uporabljate <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">domačo aplikacijo za vašo napravo</a> namesto tega.

en: Theme %1$s could not be deleted.
sl_SI: Teme %1$s ni bilo mogoče izbrisati.

en: Theme %1$s has been deleted.
sl_SI: Tema %1$s je bila izbrisana.

en: Themes
sl_SI: Teme

en: Then paste your list here
sl_SI: Potem prilepite svoj seznam tukaj

en: There are %1$s messages in your mailbox
sl_SI: Imate %1$s sporočil v vašem nabiralniku

en: There are %1$s pending email(s)
sl_SI: Na čakanju je še %1$s emailov

en: There are no bounced messages to process right now!
sl_SI: Trenutno ni nobenega zavrnjenega sporočila za obdelavo!

en: There are no list to send to.
sl_SI: Ni seznama za pošiljanje.

en: There are no messages
sl_SI: Nimate sporočil

en: There are no newsletters.
sl_SI: Trenutno ni novičk.

en: There are no posts corresponding to that search.
sl_SI: Nobena objava se ne ujema z iskanjem.

en: There is no plugin to import from.
sl_SI: Ni vtičnikov iz katerih bi lahko uvažali podatke.

en: There is no subject or body in this email
sl_SI: V tem eMailu manjka zadeva ali vsebina

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
sl_SI: Nekje mora biti aktiviran vtičnik ali tema tretjega ponudnika, ki moti naš vmesnik. [link]Read more.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
sl_SI: Očitno je s seznamom, ki ga želite naložiti, nekaj narobe.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sl_SI: Napaka pri nastavitvah serverja. Prosimo kontaktirajte administratorja serverja.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
sl_SI: Licenca za "%1$s" ne obstaja. Če imate Premium verzijo, dodajte to domeno v vašem [link]upravljalniku računa[/link].

en: There's no stats to load!
sl_SI: Ni statistike za prikaz!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
sl_SI: Te tabele se ne da krreirati ob namestitvi: %1$s

en: Third party
sl_SI: Tretja oseba

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
sl_SI: Ta Premium dodatek omogoča dodajanje MailPoetovih obrazcev na mnoga mesta, tudi na Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
sl_SI: Premium verzija vam omogoča, da dodate obrezec za naročanje v pojavno okno.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
sl_SI: Tale Premium vtičnik vam omogoča, da vstavite lep obrazec tik pod glavo strani. Nič več, nič manj.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
sl_SI: To dovoli urejanje HTML vsebine v blokih z besedilom z vizualnim urejevalnikom.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
sl_SI: To spremeni napis na povezavi za odjavljanje v nogi vaših eNovičk.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
sl_SI: Ta eMail storitev deluje na 95&#37; serverjev

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
sl_SI: Ta funkcija ne more delovati ker je funkcija "komentarji" v vtičniku JetPack omogočena.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sl_SI: Ta funkcija zahteva "inline frames". Vi imate iFrame izklopljene ali pa jih vaš brskalnih ne podpira.

en: This field contains no values
sl_SI: To polje ne vsebuje podatkov

en: This field does not exist
sl_SI: Ta datoteka ne obstaja

en: This file is empty. Please try another.
sl_SI: Datoteka je prazna. Poskusite z drugo.

en: This file is not an image. Please try another.
sl_SI: Ta datoteka ni slika. Prosimo poskusite z drugo.

en: This file type is not allowed. Please try another.
sl_SI: Ta vrsta datoteke ni dovoljena. Prosimo poskusite z drugo.

en: This form adds subscribers to these lists:
sl_SI: Ta obrazec doda naročnika na naslednji sezanm:

en: This form does not exist
sl_SI: Ta obrazec ne obstaja

en: This form does not exist.
sl_SI: Ta obrazec ne obstaja.

en: This form has already been deleted.
sl_SI: Ta obrazec je že bil izbrisan.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
sl_SI: Ta brezplačni dodatek omogoča dizajniranje in postavitev obrazcev na začetek ali na konec prispevkov.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
sl_SI: Ta brezplačen vtičnik omogoča vstavljanje obrazca v pojavno okno. To je vse.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
sl_SI: Možno, da je ta slika v članku. Zbrišem vseeno?

en: This is fast!
sl_SI: To je hitro!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sl_SI: Ta datoteka je večja kot maksimalna velikost. Prosim poskusite z drugo.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
sl_SI: To je brezplačna verzija, zmogljivejše Premium verzije.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
sl_SI: To je zadeva vašega emaila. Bodite kreativni, ker je to prva stvar, ki jo važ naročnik vidi!

en: This method works on 5&#37; of servers
sl_SI: Ta medota deluje na 5&#37; serverjev

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
sl_SI: To mora biti v CSV stilu ali preprosto prilepite iz Gmaila, Hotmaila, ali Yahoo-ja. Poglej [link]primere na naši podporni strani[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
sl_SI: To mora biti v CSV formatu. Poglej [link]primer na naši podporni strani[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
sl_SI: Ta zavihek bo zapolnjen z slikami iz WordPress Objave.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
sl_SI: Ta zavihek bo napolnjej z slikami iz vašega trenutnega in prejšnjih eNovičk.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
sl_SI: To besedilo je prikazano ko eMail klient blokira prikaz slik, kar se zgodi v večini primerov.

en: Thursday
sl_SI: četrtek

en: Time remaining: %1$s
sl_SI: Preostali čas: %1$s

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
sl_SI: Ste naveličani čakanja 48 ur za pošiljanje vaši emailov?

en: Title alignment
sl_SI: Poravnava naslova

en: Title format
sl_SI: Format naslova

en: Title position
sl_SI: Pozicija naslova

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Titles & text
sl_SI: Naslovi & besedila

en: To
sl_SI: Za

en: To edit, simply click on this block of text.
sl_SI: Za urejanje, enostavno kliknite na te blok besedila.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
sl_SI: Za obnovitev pošiljanja [link]naročite Premium sedaj![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
sl_SI: Za naročilo naših dandy novičk preprosti vpišite vaš email spodaj. Potrditveni email vam bo poslan!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
sl_SI: Na kateri eMail naslov naj se preusmeri vsa odbita pošta? Naročite [link]Premium verzijo[/link] za avtomatično ravnanje z njimi.

en: Today you have sent %1$s emails
sl_SI: Danes ste poslali %1$s eMailov

en: Today's statistics
sl_SI: Današna statistika

en: Toggle Geeky Options
sl_SI: Totalno geeky nastavitve

en: Top links
sl_SI: Najboljše povezave

en: Total clicks
sl_SI: Klikov skupaj

en: Total number of posts or pages
sl_SI: Skupno število objav ali strani

en: Total of batch
sl_SI: Skupaj v seriji

en: Total of subscribers
sl_SI: Skupaj naročnikov

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
sl_SI: Preizkusite jih sami, mi smo bili navdušeni nad brezplačnimi verzijami.

en: Tuesday
sl_SI: torek

en: Type name of your new list
sl_SI: Napišite ime vašega novega seznama

en: Type of date:
sl_SI: Tip datuma:

en: Unconfirmed
sl_SI: Zavrnjeno

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
sl_SI: Od zdaj naprej bodo nepotrjeni naročniki prejeli tvoje novičke brez, da bi aktivirali njihovo naročnino.

en: Unique clicks
sl_SI: Unikatnih klikov

en: Unlisted
sl_SI: Nerazvrščen

en: Unopened
sl_SI: Ne odprte

en: Unsubscribe
sl_SI: Odjavi se

en: Unsubscribe from all lists
sl_SI: Odjava iz vseh seznamov

en: Unsubscribe from list: %1$s
sl_SI: Odjavi s seznama: %1$s

en: Unsubscribe link
sl_SI: Povezava za odjavo

en: Unsubscribe page
sl_SI: Stran za odjavljanje z eNovičk

en: Unsubscribed
sl_SI: Odjavljeno

en: Unsubscribed on %1$s
sl_SI: Odjavljen %1$s

en: Update
sl_SI: Posodobljen

en: Update Plugin
sl_SI: Posodobite vtičnik

en: Update list
sl_SI: Posodobi seznam

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
sl_SI: Posodobitev MailPoet-a na verzijo "%1$s" je spodletela!

en: Upgrade DKIM key
sl_SI: Posodobite DKIM ključ

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload Theme (.zip)
sl_SI: Naloži temo (.zip)

en: Upload a file
sl_SI: Naložite datoteko

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
sl_SI: Napaka pri nalaganju, datoteka %1$s je prevelika! (MAX: %2$s)

en: Upload failed.
sl_SI: Neuspešno nalaganje.

en: Upload stopped.
sl_SI: Nalaganje prekinjeno.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sl_SI: ali

en: Use `view_in_browser_link` instead.
sl_SI: Namesto tega uporabi `povezava_poglej_si_v_brskalniku`.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
sl_SI: Uporabite email z vašo domeno, kot je naprimer <strong>info@%s</strong> zato, da se izognete spam označbi ali celo blokadi.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
sl_SI: Uporabite enako metodo, kot je tista, ki ste jo uporabili na vaši WP strani.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
sl_SI: Uporabi ta URL v Cron opravilu: [cron_url]

en: User choice: %s
sl_SI: Uporabnikova izbira : %s

en: User has been inserted.
sl_SI: Uporabnik je bil vstavljen

en: User has been updated.
sl_SI: Uporabnik je bil posodobljen.

en: User has not been inserted.
sl_SI: Uporabnik ni bil vstavljen.

en: User has not been updated.
sl_SI: Uporabnik ni bil posodobljen.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
sl_SI: Uporabniki lahko še vedno spremeni naslov za odgovor na njihove eNovičke. Mrežni administrator lahko še vedno ureja metode pošiljanja za vsako stran.

en: Validate for:
sl_SI: Potrdi za:

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Verify that the date in blue matches the original one.
sl_SI: Preveri, da se datum v modrem ujema z originalnim.

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
sl_SI: Zelo zmogljiv in domiseln uporabniški vmesnik.

en: View
sl_SI: Poglej

en: View all
sl_SI: Poglej vse

en: View all lists
sl_SI: Poglej vse sezname

en: View all themes by %1$s
sl_SI: Poglej vse teme od %1$s

en: View author's website
sl_SI: Poglej avtorjevo spletno stran

en: View by lists
sl_SI: Poglej vse sezname

en: View in browser link
sl_SI: Povezava "poglej v brskalniku"

en: View newsletter
sl_SI: Poglej novičke

en: View stats or edit
sl_SI: Poglej status ali uredi

en: View subscribers
sl_SI: Poglej naročnike

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
sl_SI: Obiskovalci, ki komentirajo vašo objavo lahko kliknejo na kvadratek "naroči se".

en: Visual
sl_SI: Vizualno

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
sl_SI: Si želite začeti od začetka? To bo izbrisalo celoten MailPoet in ga naložilo ponovno.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
sl_SI: Pozor! Če boste ponovno naložili to temo, se bodo vse datoteke v mapi:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s prepisale. Ali ste prepričani, da želite ponovno namestiti temo?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
sl_SI: Teme nismo uspeli pravilno namestiti. Očitno je format nepravilen.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
sl_SI: V prvih 10 vrsticah nismo našli veljavnega e-naslova.

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
sl_SI: Vse nedostavljene emaile smo obdržali v čakalni vrsti, tako da jih boste lahko ponovno poslali kasneje.

en: We received %1$s messages from the user %2$s
sl_SI: Prejeli smo %1$s sporočil od uporabnika %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
sl_SI: Ta vtičnik priporočamo kot alternativo za WPML za večjezične strani. Je učinkovit, neposreden in pušča jedro tvoje strani praktično nedotaknjeno. Vsak jezik ima svojo lastno stran v tvoji Wordpress večjezični namestitvi. Dela odlično s tvojim MailPoet.

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
sl_SI: Predlagamo da nastavite Cron opravilo. [link]Preberite več[/link] na support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
sl_SI: Nismo se mogli povezati z API, stran je mogoče izklopljena. Prosimo poskusite ponovno kasneje.

en: Website
sl_SI: Spletno mesto

en: Wednesday
sl_SI: sreda

en: Welcome Page!
sl_SI: Stran za dobrodošlico!

en: What type of newsletter is this?
sl_SI: Kakšen tip eNovičk je to?

en: What's new?
sl_SI: Kaj je novega?

en: When a new WordPress user is added to your site...
sl_SI: Ko je nov WordPress uporabnik dodan na vašo stran...

en: When failed permanently
sl_SI: Ko je trajno neuspešno

en: When mailbox is full
sl_SI: Ko je nabiralnik poln

en: When mailbox is not available
sl_SI: Ko nabiralnik ni na voljo

en: When message is delayed
sl_SI: Ko je sporočilo zakasnjeno

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
sl_SI: Ko nastavljate sistem odpitih sporočil, morate imeti drugačen naslov za odbita sporočila in naslov za posredovanje.

en: When someone subscribes
sl_SI: Ko se nekdo vpiše

en: When someone subscribes to the list...
sl_SI: Če se nekdo naroči na seznam...

en: When someone unsubscribes
sl_SI: Ko se nekdo izpiše

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
sl_SI: Ko naročnik klikne na povezavo za aktivacijo, so preusmerjeni na stran po vaši izbiri.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
sl_SI: Ko je odboj čuden in nismo prepričani kaj narediti, posredujemo na:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
sl_SI: Ko naročnik klikne na "odgovori", bo ta naslov tisti, ki bo prejel email.

en: When there's new content...
sl_SI: Če obstaja nova vsebina...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
sl_SI: Ko ste označeni kot spammer posredujte odbita sporočila na

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
sl_SI: Ko boste morali potrditi, da ste človek, posredujte na:

en: When...
sl_SI: Ko...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
sl_SI: Kateri povzetek se uporablja? [link] Preberi več[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
sl_SI: Kdo laho spreminja MailPoet nastavitve?

en: Who can create newsletters?
sl_SI: Kdo lahko ustvari eNovičke?

en: Who can manage subscribers?
sl_SI: Kdo lahko ureja naročnine?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
sl_SI: Kdo lahko vidi zavihek z stili in vizualni urejevalnik?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
sl_SI: Kdo lahko vidi zavihek tem in vizualni urejevalnik?

en: Widget Settings
sl_SI: Nastavitve gradnika

en: With this segment
sl_SI: Pri tem delu

en: WordPress Posts' Images
sl_SI: Slike iz WordPress-ovih objav

en: WordPress Users
sl_SI: Uporabniki WordPress-a

en: WordPress post
sl_SI: WordPress prispevki

en: WordPress user display name
sl_SI: Prikazno ime WordPress uporabnika

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
sl_SI: Uau! Hvala, ker si že tako dolgo pripadaš naši skupnosti.

en: Year
sl_SI: Leto

en: Year, month
sl_SI: Leto, mesec

en: Year, month, day
sl_SI: Leto, mesec, dan

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes, add me to your mailing list.
sl_SI: Da, dodajte me na vaš mailing seznam.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
sl_SI: Oups! Ne najdem nobenega naročnika.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
sl_SI: Oups! Za urejanje tega obrazca potrebujete vsaj 1 seznam.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
sl_SI: Oups! Skoraj ste že dosegli mejo %1$s naročnikov za MailPoet-ovo brezplačno verzijo. Nadgradite na [link]Premium[/link] verzijo za pošiljanje brez omejitve in še več.¸

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
sl_SI: Oups! Vaš brskalnik morda ni odprt. Pridobit si najnovejši [linkchrome]Chrome[/linkchrom], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] ali [linksafari]Safari[/linksafari]. Se vam zdi, da deluje normalno? [link_ignore]Opusti[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
sl_SI: Oups. Prekoračili ste mejo 2000 naročnikov za brezplačno verzijo MailPoet-a (skupaj %1$s). Pošiljanje je sedaj onemogočeno. Prosimo nadgradite vašo verzijo na [link]premium[/link] za pošiljanje brez omijitve.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
sl_SI: Izbrisali boste temo: %1$s. Ali ste prepričani, da si to želite?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
sl_SI: Poslali boste eMail novičke. Prosimo za potrditev.

en: You are already subscribed to : %1$s
sl_SI: Ste že naročeni na: %1$s

en: You are already subscribed.
sl_SI: Ste že naročeni.

en: You are already unsubscribed.
sl_SI: Ste že izpisani.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
sl_SI: To domeno lahko dodate v vašem [link]upravljalniku računa[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
sl_SI: Lahko spremenite privzet email in ime za odgovor na vaše eNovičke. Ta možnost je tudi uporabljena pri aktivacijskih emailih in administratorskih obvestilih (v Osnovno).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
sl_SI: Ta obrazec lahko enostavno dodate v [link]gradnikih[/link] vaše teme.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
sl_SI: Lahko tudi %1$ssocialne oznake %2$s kot so te:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
sl_SI: Dodate lahko le en gradnik, kadar oblikujete obvestilo poslano takoj po objavi članka

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
sl_SI: Izberete lahko samo <%= chars %> elementov<%= plural %>

en: You cannot use the DKIM signature option...
sl_SI: DKIM podpisa ne morate uporabiti...

en: You have attempted to queue too many files.
sl_SI: Poskušali ste naložiti preveč datotek.

en: You have been a MailPoet user for %s.
sl_SI: MailPoet uporabljaš že od %s.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
sl_SI: Ali imate odziv na statistiki? [link]Kontaktirajte nas[link] direktno in nam to povejte.

en: You have to select at least 1 list
sl_SI: Izbrati morete vsaj 1 seznam

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
sl_SI: Ali ste naredili napako? [link]Prekličite izpis[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
sl_SI: Mogoče morate obkljukati možnost <i>Samo-podpisan certifikat</i>

en: You may only upload 1 file.
sl_SI: Naložite lahko zgolj 1 datoteko.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
sl_SI: Potrebno je aktivirati MailPoet Premium vtičnik.

en: You need to select a type for this field
sl_SI: Izbrati morate tip za to polje

en: You need to select at least one list.
sl_SI: Morate izbrati vsaj en seznam.

en: You need to specify a name for this field
sl_SI: Določiti morate ime za to polje

en: You need to specify a value for your checkbox
sl_SI: Določiti morate vrednost za vaše potrdiveno polje

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
sl_SI: Nastavili ste SMTP geslo ampak ne potrebujete avtentifikacije? Morda morata vklopiti SMTP avtentifikacijo.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
sl_SI: Nadgradili ste se! Kot bi imeli novo igračko, samo še bolje.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
sl_SI: Morali boste poznati CSS, če ga želite oblikovati po svojih željah

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
sl_SI: Če ste posodobili boste morali spremeniti tudi vaš DNS.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
sl_SI: Nastavitve po popolne! Uspešno ste poslali preko Gmail-a.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
sl_SI: Skoraj ste že na koncu. Kliknite to [link]povezavo[/link] za aktivacijo vaše licence, ki ste jo ravnokar kupili.

en: You're import file is not valid.
sl_SI: Vaša uvožena datoteka je neveljavna.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
sl_SI: Uporabljate starejši DKIM ključ, katerega Gmail ne podpira

en: You've been subscribed!
sl_SI: Bili ste izpisani!

en: You've subscribed to: %1$s
sl_SI: Naročili ste se na: %1$s

en: You've successfully subscribed.
sl_SI: Uspešno ste se naročili.

en: You've unsubscribed!
sl_SI: Izpisali ste se!

en: You've updated to %1$s
sl_SI: Posodobili ste se na %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
sl_SI: Vaša Google kampanija lahko vsebuje samo latinske znake, številke, presledek in vezaje!

en: Your Premium licence has expired.
sl_SI: Vaša Premium licenca je potekla.

en: Your SPF record
sl_SI: Vaš SPF zapis

en: Your auto newsletter has been activated.
sl_SI: Vaše avtomatične eNovičke so bile aktivrane.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
sl_SI: Vaš nov seznam čaka na prvega naročnika.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
sl_SI: Vaš brskalnika ima nekaj omejitev pri nalaganju večjih datotek z "nalagateljem več datotek". Prosimo uporabite brskalnikov nalagalnik za datoteke večje od 100MB.

en: Your company's address
sl_SI: Naslov vašega podjetja

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
sl_SI: Vaša potrditvena povezava je potekla, prosimo naročite se ponovno.

en: Your daily newsletter stats
sl_SI: Vsaša dnevna statistika

en: Your email could not be saved
sl_SI: Vaš eMail ne more biti shranjen

en: Your email has been saved
sl_SI: Vaš email je bil shranjen

en: Your email preview has been sent to %1$s
sl_SI: Vaš email predogled je bil poslan na %1$s

en: Your form could not be saved.
sl_SI: Vaš obrazec ni mogel biti shranjen.

en: Your form has been saved.
sl_SI: Vaš obrazec je bil shranjen.

en: Your latest newsletter is being sent.
sl_SI: Vaše zadnje eNovičke se pošiljajo.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
sl_SI: Vaša licenca ne dovoljuje več domen. Nadgradite jo v vašem [link]upravljalniku računa[/link].

en: Your lists
sl_SI: Vaši seznami

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
sl_SI: Vaš server mogoče nima mail strežnika. To lahko preverite tako, da se izpišete in potem kliknete na "Izgubljeno geslo?" na prijavni strani. Ste prejeli resetirano geslo po emailu od Wordpress-a?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
sl_SI: Tvoja nova spletna stran še ni objavljena? Postavi stran "coming soon" za pridobitev emailov s tem Premium vtičnikom.

en: Your own website
sl_SI: Vaša spletna stran

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
sl_SI: Vaše zahteva ne ustraza nobenemu naročniku. Spremenite svoje filtre!

en: Your request has failed
sl_SI: Vaš zahtevek ni uspel

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
sl_SI: Vaše nastavitve pošiljanja ([settings]) ne zmorejo tako hitrega pošiljanja [number] naročnikom. Pričakujte zamike dostave. [link]Preberite več[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
sl_SI: Vaš server očitno zavrača nadaljno pošiljanje emailov.

en: Your server cannot run MailPoet.
sl_SI: Vaš server ne more poganjati MailPoet-a.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
sl_SI: Vaš server ne podpira izmenjave (remote exchange).

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
sl_SI: Vaš server nimam ene ali več pomembnih PHP funkcij za normalen potek: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
sl_SI: Vaše nastavitve serverja ne dovoljujejo popolne naložitve MailPoet-a!

en: Your settings are saved.
sl_SI: Vaše nastavitve so shranjene.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
sl_SI: Vaš naročnik potrebuje vsaj 2 opciji na izbiro

en: Your version of PHP is outdated. If you don't upgrade soon, new versions of MailPoet won't work.
sl_SI: Tvoja PHP verzija je zastarela. Če ne kmalu nadradiš, nova verzija MailPoet ne bo delovala.

en: Your vote could not be recorded.
sl_SI: Vaš glas ne more biti sprejet.

en: Your vote has been recorded.
sl_SI: Vaš glas je bil sprejet.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
sl_SI: Vaš spletni gostitelj ima omejitev. Priporočamo 70 emailov na uro. [link]Preberite več o tem[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
sl_SI: Vaša spletna stran očitno nima licence. Prosimo prijavite se v [link]urejevalnik računa [/link] za dodajanje licence za to stran.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
sl_SI: Da, dela! Lahko začnete izstreljevati sporočila na luno.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
sl_SI: Pozdravljeni, dodali smo vas na naš seznam. Kmalu boste od nas dobil novičke.

en: [link]Dismiss[/link] this notice.
sl_SI: [link]Ne upoštevaj[/link] tega sporočila.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
sl_SI: [link]Poizvedite[/link] kako lahko to izboljšate.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
sl_SI: [link]Vodič[/link] za kreiranje vaše lastne teme.

en: [link]Read how to update your version of PHP.[/link]
sl_SI: [link]Preberi kako lahko nadgradiš tvojo verzijo PHP-ja.[/link]

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
sl_SI: [link]Preberite več na support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
sl_SI: [link]Pokaži podrobnosti.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
sl_SI: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] in  [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] verzije so tudi na voljo.

en: [send_method] works with MailPoet
sl_SI: [send_method] deluje z MailPoet-om

en: above content
sl_SI: nad vsebino

en: above text block and image
sl_SI: nad besedilnim blokom in sliko

en: alternate left & right
sl_SI: Izmenično levo & desno

en: and the footer?
sl_SI: in noga?

en: any role
sl_SI: katerakoli vloga

en: art
sl_SI: umetnost

en: below content
sl_SI: pod vsebino

en: bounced
sl_SI: odklonjeno

en: business
sl_SI: poslovno

en: center
sl_SI: sredina

en: clicked
sl_SI: kliknjeno

en: day(s)
sl_SI: dni

en: day(s) after.
sl_SI: dni kasneje.

en: drop content here
sl_SI: spustite vsebino tukaj

en: e-commerce
sl_SI: spletna trgovina

en: e.g.:smtp.mydomain.com
sl_SI: npr.: smtp.mydomain.com

en: education
sl_SI: izobraževanje

en: emails
sl_SI: emaili

en: empty
sl_SI: prazno

en: every 10 minutes
sl_SI: vsakih 10 minut

en: every 15 minutes
sl_SI: vsakih 15 minut

en: every 2 hours
sl_SI: vsaki 2 uri

en: every 2 minutes
sl_SI: vsaki 2 minuti

en: every 30 minutes
sl_SI: vsakih 30 minut

en: every 5 minutes
sl_SI: vsakih 5 minut

en: every hour
sl_SI: vsako uro

en: every minute
sl_SI: vsako minuto

en: excerpt
sl_SI: povztek

en: food
sl_SI: prehrana

en: full post
sl_SI: celotna objava

en: go back to Step 1
sl_SI: nazaj na Korak 1

en: go to page
sl_SI: pojdi na stran

en: government
sl_SI: državno

en: has been activated.
sl_SI: je bil aktiviran.

en: has been de-activated.
sl_SI: je bil deaktiviran.

en: heading 1
sl_SI: Naslov 1

en: heading 2
sl_SI: Naslov 2

en: heading 3
sl_SI: Naslov 2

en: health and sports
sl_SI: zdravje in šport

en: hey, click on this text!
sl_SI: Hej, kliknite na to besedilo!

en: hour(s)
sl_SI: ur

en: hour(s) after.
sl_SI: ur(e) kasneje.

en: if there's new content
sl_SI: če je nova vsebina

en: iframe version
sl_SI: iframe verzija

en: immediately
sl_SI: takoj

en: immediately.
sl_SI: takoj.

en: in any WordPress role
sl_SI: v katerikoli vlogi,

en: in text block
sl_SI: v besedilnem bloku

en: insurance
sl_SI: zavarovanje

en: left
sl_SI: levo

en: manufacturing
sl_SI: proizvodnja

en: marketing and media
sl_SI: oglaševanje in mediji

en: medium
sl_SI: srednje

en: monthly every...
sl_SI: mesečno vsako...

en: monthly on the...
sl_SI: mesečno na...

en: moved to the trash.
sl_SI: premakni v smeti.

en: newest
sl_SI: najnovejše

en: no
sl_SI: ne

en: no image
sl_SI: brez slike

en: non profit
sl_SI: ne profitna

en: of
sl_SI: od

en: of %1$s
sl_SI: od %1$s

en: oldest
sl_SI: najstarejše

en: once a day at...
sl_SI: enkrat na dan ob...

en: opened
sl_SI: odprto

en: or simply [link]go back to design[/link].
sl_SI: ali [link]pojdite nazaj na urejanje[/link].

en: other
sl_SI: ostalo

en: photography
sl_SI: fotografija

en: play with this image
sl_SI: Igrajte se s to sliko

en: real estate
sl_SI: nepremičnine

en: religious
sl_SI: vera

en: right
sl_SI: desno

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
sl_SI: poglej povezave z [link]Premium licenco[/link].

en: selected
sl_SI: izbrano

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
sl_SI: Dodatki

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
sl_SI: Napredno

[ctx: settings tab title]
en: Basics
sl_SI: Osnovno

[ctx: settings tab title]
en: Forms
sl_SI: Obrazci

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
sl_SI: Za pošiljanje uporabi...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
sl_SI: Potrditev naročila

en: show as list
sl_SI: pokaži kot seznam

en: show message
sl_SI: pokaži sporočilo

en: small
sl_SI: majhno

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
sl_SI: naročniki bodo prejeli "%1$s " po uvozu.

en: technology
sl_SI: tehnologija

en: title only
sl_SI: Samo naslov

en: total max upload file size : %1$s
sl_SI: največja dovoljena velikost datoteke: %1$s

en: travel
sl_SI: potovanje

en: undelivered
sl_SI: ni dostavljeno

en: underline
sl_SI: podčrtano

en: unopened
sl_SI: neodprto

en: unsubscribed
sl_SI: odjavljeno

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
sl_SI: ni bil aktiviran, kot bi bilo potrebno <strong><a href="%s">%s</a></strong> da bi bil instaliran in aktiviran najprej

en: week(s)
sl_SI: tednov

en: week(s) after.
sl_SI: tednov kasneje.

en: weekly on...
sl_SI: tedensko na...

en: which you have pasted
sl_SI: katere ste prilepili

en: yes
sl_SI: da
