MailPoet - MP2 - en to sk_SK translation catalogue (1160 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
sk_SK: Naplánovaných emailov: %1$s.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
sk_SK: Vymazaných odberateľov: %1$s

en: "%2$s" imported from %1$s
sk_SK: "%2$s" nahrané z %1$s

en: "Read more" text
sk_SK: Text "čítať viac"

en: "View in browser"
sk_SK: "Zobraziť v prehliadači"

en: %1$s day | %1$s days
sk_SK[0]: %1$s deň
sk_SK[1]: %1$s dni
sk_SK[2]: %1$s dní
sk_SK[3]: %1$s dní

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
sk_SK: V súbore : %2$s sa nachádza viac emailov %1$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
sk_SK: %1$s neplatných emailov : %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
sk_SK: %1$s emailov každých %2$s

en: %1$s hour | %1$s hours
sk_SK[0]: %1$s hodina
sk_SK[1]: %1$s hodiny
sk_SK[2]: %1$s hodín
sk_SK[3]: %1$s hodín

en: %1$s minute | %1$s minutes
sk_SK[0]: %1$s minúta
sk_SK[1]: %1$s minúty
sk_SK[2]: %1$s minút
sk_SK[3]: %1$s minút

en: %1$s out of %2$s sent.
sk_SK: %1$s z %2$s odoslané.

en: %1$s second | %1$s seconds
sk_SK[0]: %1$s sekunda
sk_SK[1]: %1$s sekundy
sk_SK[2]: %1$s sekúnd
sk_SK[3]: %1$s sekúnd

en: %1$s subscribers added to %2$s.
sk_SK: Do "%2$s" bolo pridaných odberateľov %1$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
sk_SK: Do "%2$s" bolo pridaných odberateľov %1$s.

en: %1$s subscribers have been confirmed.
sk_SK: Bolo potvrdených odberateľov: %1$s.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
sk_SK: Do "%2$s" bolo presunutých odberateľov %1$s.

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
sk_SK: Z "%2$s" bolo odstránených odberateľov %1$s.

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
sk_SK: Počet odberateľov odstránených zo všetkých zoznamov: %1$s.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
sk_SK: %1$s odberateľov bolo vyexportovaných. Stiahnite si výsledný súbor [link]tu[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
sk_SK[0]: %1$s týždeň
sk_SK[1]: %1$s týždne
sk_SK[2]: %1$s týždňov
sk_SK[3]: %1$s týždňov

en: %1$s year | %1$s years
sk_SK[0]: %1$s rok
sk_SK[1]: %1$s roky
sk_SK[2]: %1$s rokov
sk_SK[3]: %1$s rokov

en: %1$s's import list
sk_SK: Importovaný zoznam patriaci %1$s

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
sk_SK: Počet úspešne nahraných súborov: %d

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sk_SK: súbor %s prekračuje maximálnu veľkosť súboru nahrávanom pomocou nahrávača v prehliadači.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sk_SK: súbor %s prekračuje maximálnu veľkosť súboru tejto stránky.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
sk_SK: %s Pre úpravu%s, posuňte myš na tlačidlo úpravy nižšie.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sk_SK: zlyhalo nahranie &#8220;%s a #8221;.

en: &lt; Prev
sk_SK: &lt; Predchádzajúci

en: (%1$s votes)
sk_SK: (%1$s hlasov)

en: , %1$s of which were %2$s
sk_SK: , %1$s z %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
sk_SK: ... alebo skopírovať návrh jedného zo zoznamu nižšie.

en: 1st
sk_SK: 1.

en: 2nd
sk_SK: 2.

en: 3rd
sk_SK: 3.

en: 5 Minute User Guide
sk_SK: 5 minútový používateľský návod

en: << Back
sk_SK: << Späť

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
sk_SK: Úplne nový MailPoet. Zábava môže začať.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
sk_SK: Pri nákupe v digitálnom obchode sa zaškrtávacie políčko pridá ako možnosť začať odoberať informačný leták .

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
sk_SK: Nový zoznam "%1$s" bol vytvorený z tejto časti.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
sk_SK: Keď sa odberateľ rozhodne zrušiť odber pomocou odkazu na konci informačného letáka, bude presmerovaný na stránku, ktorú vyberiete.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
sk_SK: Šablóna s názvom %1$s už existuje. Pre prepísanie existujúcej šablóny, pred nahraním zaškrtnite zodpovedajúce políčko.

en: A well designed plugin for a simple idea.
sk_SK: Pekne upravený modul s jednoduchým nápadom.

en: Action Required
sk_SK: Vyžadovaná akcia

en: Actions will be executed after %1$s messages
sk_SK: Akcia bude uskutočnená po %1$s správach

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Activate MailPoet Premium Version
sk_SK: Aktivovať prémiovú verziu MailPoet.

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
sk_SK: Aktivujte toto ak sú vaše SMTP porty blokované.

en: Activate now
sk_SK: Aktivovať teraz

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add / Edit group of posts
sk_SK: Pridať / upraviť skupinu príspevkov

en: Add Images
sk_SK: Pridať obrázky

en: Add Link & Alternative text
sk_SK: Pridať odkaz & alternatívny popisok

en: Add List
sk_SK: Pridať zoznam

en: Add New Field
sk_SK: Pridať nové pole

en: Add Subscriber
sk_SK: Pridať odberateľa

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
sk_SK: Vložte zaškrtávacie políčko do vašich formulárov a vyberte ktoré zoznamy si používateľ môže vybrať.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
sk_SK: Pridajte zaškrtávacie políčko aby sa zákazník pri platení mohol stať odberateľom MailPoet informačného letáka.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
sk_SK: Pridá zaškrtávacie políčko v registračnom formulári, kde si užívatelia vyberú zvolený zoznam.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
sk_SK: Do pätičky pridať odkaz úpravy profilu a zoznamov odoberaní pre používateľov.
    [link]Zobraziť stránku vášho profilu.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
sk_SK: Pridajte nové pole do vašeho informačného letáka aby ho adresát mohol začať odoberať.

en: Add item
sk_SK: Pridať položku

en: Add link / Alternative text
sk_SK: Pridať odkaz / alternatívny text

en: Add list
sk_SK: Pridať zoznam

en: Add more themes
sk_SK: Pridať viac tém

en: Add new field
sk_SK: Pridať nové pole

en: Add to list
sk_SK: Pridať do zoznamu

en: Added
sk_SK: Pridané

en: Address:
sk_SK: Adresa:

en: After submit...
sk_SK: Po odoslaní ...

en: Align center
sk_SK: Zarovnať na stred

en: Align left
sk_SK: Zarovnať doľava

en: Align right
sk_SK: Zarovnať doprava

en: All
sk_SK: Všetky

en: All %1$s subscribers are selected.
sk_SK: Počet označených odberateľov: %1$s

en: All Newsletters
sk_SK: Všetky informačné letáky

en: All Sent
sk_SK: Všetko odoslané

en: All subscribers on this page are selected.
sk_SK: Všetci odberatelia na tejto stránke sú označení.

en: Allow HTML edits
sk_SK: Povoliť úpravu HTML

en: Allow site admins to change the sending method
sk_SK: Povoliť administrátorom zmeniť metódy zasielania

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
sk_SK: Povoliť administrátorom zrušiť potvrdenie registrovania.

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
sk_SK: Povoliť používateľom, ktorí sa zaregistrujú na vaše stránky sa prihlásiť na zoznam podľa vašeho výberu.

en: Allowed Files
sk_SK: Povolené súbory

en: Alphanumerical
sk_SK: Alfanumerické

en: Already paid?
sk_SK: Už zaplatené?

en: Alternative text:
sk_SK: Alternatívny text:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sk_SK: Pri nahrávaní nastala chyba. Prosím skúste to znova.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
sk_SK: Nastala chyba. [link]Zobraziť podrobnosti.[/link]

en: And taxonomies as well...
sk_SK: A tiež aj taxonómie...

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: April
sk_SK: Apríl

en: Archive page shortcode
sk_SK: Archivovať skrátený kód stránku

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
sk_SK: Ste si istý voľbou portu? Ak neviete presne, nechajte pole prázdne

en: Are you sure you want to delete this custom field?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať toto vlastné pole?

en: Are you sure you want to delete this form?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať tento formulár?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
sk_SK: Ste si istý, že chcete ignorovať odberateľov %1$s zo zoznamu %2$s?

en: Ask for:
sk_SK: Pýtať sa:

en: Authentication
sk_SK: Overovanie

en: Author:
sk_SK: Autor:

en: Auto Newsletters
sk_SK: Automatické informačné letáky

en: Automatic latest content
sk_SK: Automatický posledný obsah

en: Automatic newsletter
sk_SK: Automatické informačné letáky

en: Automatically add paragraphs
sk_SK: Automaticky pridáva paragrafy

en: Automatically sent...
sk_SK: Automaticky odoslané...

en: Average rating: %1$s
sk_SK: Priemerné hodnotenie: %1$s

en: Back
sk_SK: Späť

en: Back to lists
sk_SK: Späť na zoznamy

en: Back to selection
sk_SK: Späť na výber

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Background color with alternate
sk_SK: Farba pozadia s príbuznou

en: Batch insert options
sk_SK: Nastavenia vloženia dávky

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
sk_SK: Buďte kreatívny! Je to prvá vec čo vaši odberatelia uvidia. Zaujmite ich k otvoreniu emailu.

en: Blocked IP
sk_SK: Blokovaná IP

en: Bookmarks Selection
sk_SK: Výber záložiek

en: Bounce
sk_SK: Otestovať doručiteľnosť

en: Bounce Email
sk_SK: Adresa pre nedoručiteľné emaily

en: Bounce Handling
sk_SK: Odchytávanie nedoručiteľných emailov

en: Bounce handling connection test
sk_SK: Testovanie pripojenia pre zpracovanie nedoručiteľných správ.

en: Bounce handling processing
sk_SK: Zpracovávanie nedoručiteľných správ

en: Bounced
sk_SK: Nedoručené

en: Bulk Actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: Button label:
sk_SK: Popisok tlačítka

en: CSV file
sk_SK: CSV súbor

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
sk_SK: Môžete potvrdiť, že tento stĺpec patrí k tomu polu?

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
sk_SK: CSV súbor nie je prístupný. Skontrolujte prístupové práva pre tento adresár "%1$s"

en: Categories and tags
sk_SK: Kategórie a značky

en: Categories:
sk_SK: Kategórie:

en: Change log
sk_SK: Záznam zmien

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
sk_SK: Zmente obsah pätičky a stránke %1$s nastavení %2$s MailPoet.

en: Charset
sk_SK: Znaková sada

en: Check again what you're trying to import.
sk_SK: Overte si, čo sa snažíte importovať.

en: Check this box if you want transparency
sk_SK: Zaškrtnite tento box, ak chcete nastaviť priehľadnosť

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
sk_SK: Teraz si skontrolujte vašu emailovú schránku.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
sk_SK: Teraz si skontrolujte vašu emailovú schránku pre potvrdzovací email. Skontrolujte si aj priečinok spam.

en: Checkbox
sk_SK: Zaškrtávacie políčko

en: Checking license
sk_SK: Kontrolná licencia

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
sk_SK: Nazdar, váš modul informačných letákov MailPoet

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
sk_SK: Vyberte meno odosielateľa oznamovacích emailov.

en: Choose a list
sk_SK: Vybrať zoznam

en: Clear selection
sk_SK: Vyčistiť výber

en: Click here to add a title or text.
sk_SK: Kliknite sem pre pridanie nadpisu alebo textu.

en: Click here to subscribe
sk_SK: Kliknite sem pre prihlásenie k odberu

en: Click here to unsubscribe
sk_SK: Kliknite sem pre zrušenie odberu

en: Click here to view media.
sk_SK: Pre zobrazenie média kliknite sem.

en: Clicked
sk_SK: Kliknuté

en: Clicked on
sk_SK: Kliknuté

en: Clicks
sk_SK: Kliknutia

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Configuration and Permissions
sk_SK: Nastavenia a oprávnenia

en: Configure
sk_SK: Nastaviť

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
sk_SK: Nastaviť SPF a DKIM nezávisle pre každú stránku.

en: Configure each site manually
sk_SK: Nastavte každú stránku zvlášť

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
sk_SK: Nastavte vaše DNS pridaním kľúča pomocou kľúča/hodnoty v TXT súbore. Postup je zobrazený nižšie.

en: Confirm Reinstallation
sk_SK: Potvrdenie preinštalácie

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
sk_SK: Potvrdiť aktiváciu prémiového modulu MailPoet?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
sk_SK: Potvrdiť inštaláciu prémiového modulu MailPoet?

en: Confirm unconfirmed subscribers
sk_SK: Potvrdiť nepotvrdených odberateľov

en: Confirm your subscription to %1$s
sk_SK: Potvrďte vaše odbery pre %1$s

en: Confirmation page
sk_SK: Stránka potvrdenia

en: Conflict
sk_SK: Konflikt

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
sk_SK: Gratulujeme, vaša prémiová licencia je aktívna. Posledný krok je...

en: Contact Support
sk_SK: Kontaktujte podporu

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
sk_SK: Pre zmenu kontaktujte administrátora, malo by to byť nastaviteľné.

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Copy
sk_SK: Kópia

en: Copy of
sk_SK: Kópia

en: Copy paste in a text box
sk_SK: Skopírovať a vložiť do textového poľa

en: Create a new email
sk_SK: Vytvoriť nový email

en: Create a new form
sk_SK: Vytvoriť nový formulár

en: Create a new list
sk_SK: Vytvoriť nový zoznam

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
sk_SK: Vytvorte a posielajte letáky. Importujte a spravujte vaše zoznamy. Pridajte formuláre vo forme widgetov, článkov a stránok. MailPoet (predtým Wysija) je aktuálny modul podporujúci nové funkcie.

en: Created on
sk_SK: Vytvorené na

en: Crunching&hellip;
sk_SK: Odlomiť

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
sk_SK: Aktuálny deň mesiaca vo formáte poradových čísiel. Napr. druhý, tretí atď.

en: Current day of the month number
sk_SK: Číslo aktuálneho dňa v mesiaci

en: Current month number
sk_SK: Číslo aktuálneho mesiaca

en: Currently viewing
sk_SK: Práve prezeráte

en: Custom Fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Custom dates
sk_SK: Vlastné dátumy

en: Custom horizontal line
sk_SK: Vlastná horizontálna čiara

en: Daily summary of emails sent
sk_SK: Denný súhrn odoslaných emailov

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date created
sk_SK: Dátum vytvorenia

en: Date sent
sk_SK: Dátum odoslania

en: Day
sk_SK: Deň

en: Debug mode
sk_SK: Režim ladenia

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
sk_SK: Rozhodne, ktoré emaily nový zákazník obdrží, na základe zakúpeného produktu. Toto je platený doplnok WooCommerce

en: Default style saved.
sk_SK: Základný štýl uložený.

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Delete field
sk_SK: Vymazať pole

en: Delete image for all newsletters?
sk_SK: Zmazať obrázok zo všetkých informačných letákov?

en: Delete subscribers
sk_SK: Vymazať odberateľov

en: Delete these newsletters for ever?
sk_SK: Vymazať tieto informačné letáky navždy?

en: Delete these subscribers forever?
sk_SK: Zmazať týchto odberateľov navždy?

en: Delete this newsletter for ever?
sk_SK: Vymazať tento informačný leták navždy?

en: Delete this subscriber forever?
sk_SK: Vymazať odberateľa navždy?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
sk_SK: Vymazanie zoznamu nevymaže žiadnych odberateľov.

en: Delivery method
sk_SK: Spôsob doručenia

en: Description
sk_SK: Popis

en: Details & PSD
sk_SK: Detaily a PSD

en: Device
sk_SK: Zariadenie

en: Did these subscribers ask to be in your list?
sk_SK: Pýtali sa títo odberatelia o zaradenie do zoznamu?

en: Dismiss
sk_SK: Odložiť

en: Display and insert options
sk_SK: Zobraziť a vložiť nastavenia

en: Display label within input:
sk_SK: Zobraziť menovku vo vstupe:

en: Display labels in inputs
sk_SK: Zobraziť popisky políčok

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
sk_SK: Problémy so zobrazením?[link]Zobrazte informačný leták vo vašom prehliadači.[/link]

en: Display...
sk_SK: Zobraziť...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
sk_SK: Zobrazuje sa na vrchu informačného letáka. Nezabudnite zahrnúť odkaz značky. Napr: [link]odkaz[/link]

en: Divider
sk_SK: Oddeľovač

en: Divider Selection
sk_SK: Výber oddeľovača

en: Dividers Selection
sk_SK: Výber oddeľovačov

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
sk_SK: Nesúhlasí s 'polom dátumu' ak väčšina riadkov stĺpca vykazuje rovnakú chybu.

en: Do or do not. There is no try.
sk_SK: Áno alebo nie. Nie je nič medzi.

en: Do you want to install that version?
sk_SK: Želáte si nainštalovať túto verziu?

en: Domain
sk_SK: Doména

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
sk_SK: Nezabudnite zahrnúť: <br><br>[activation_link]Potvrdte váš odber.[/activation_link]. <br><br>Voliteľne: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
sk_SK: Nevidíte doplnok ktorý hľadáte? <a href="%s">Zadajte požiadavku</a> v kontaktnom formulári.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
sk_SK: Neposielať existujúcim odberateľom, iba novým.

en: Don't wait & send right now.
sk_SK: Nečakať & odoslať ihneď.

en: Done
sk_SK: Hotovo

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Download as .zip
sk_SK: Stiahnuť ako .zip

en: Download original Photoshop file
sk_SK: Stiahnuť originálne súbory Photoshopu

en: Download the Premium plugin.
sk_SK: Stiahnuť prémiový modul

en: Downloads: %1$s
sk_SK: Stiahnuté: %1$s

en: Draft
sk_SK: Koncept

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
sk_SK: Ťahajte a pustite %1$s texty, príspevky a oddeľovače. %2$s Pozrite sa vpravo.

en: Drag the widgets below into your newsletter.
sk_SK: Pretiahnite widget nižšie, do vášho informačného letáku.

en: Drop files here
sk_SK: Pustiť súbory tu

en: Drop your footer image here.
sk_SK: Pretiahnite sem obrázok pätičky.

en: Drop your logo in this header.
sk_SK: Pretiahnite logo do tejto hlavičky.

en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Automatic latest content
sk_SK: Upraviť automatický posledný obsah

en: Edit Lists
sk_SK: Upraviť zoznamy

en: Edit custom field
sk_SK: Upraviť vlastné pole

en: Edit display
sk_SK: Upraviť zobrazenie

en: Edit field
sk_SK: Upraviť pole

en: Edit form
sk_SK: Upraviť formulár

en: Edit lists
sk_SK: Upraviť zoznamy

en: Edit name
sk_SK: Upraviť meno

en: Edit subscription page link
sk_SK: Pridajte odkaz stránky odoberania

en: Edit text
sk_SK: Upraviť text

en: Edit your subscriber profile: %1$s
sk_SK: Upraviť profil odberateľa: %1$s

en: Edit your subscription
sk_SK: Upraviť odber

en: Editing list %1$s
sk_SK: Upravujete zoznam %1$s

en: Element has been deleted.
sk_SK: Položka bola vymazaná.

en: Elements deleted
sk_SK: Položky boli vymazané

en: Email %1$s already exists.
sk_SK: Email %1$s už existuje.

en: Email Address
sk_SK: Emailová adresa

en: Email Status
sk_SK: Stav emailu

en: Email content
sk_SK: Obsah emailu

en: Email notifications
sk_SK: Oznámenie emailu

en: Email subject
sk_SK: Predmet emailu

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
sk_SK: Email bude odoslaný užívateľov %1$s o %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
sk_SK: Povoliť cron MailPoet

en: Enable signup confirmation
sk_SK: Povoliť potvrdenie prihlásenia k odberom

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
sk_SK: Povoliť pre zobrazenie chýb modulu MaiPoet. Naša podpora sa váš môže spýtať na povolenie funkcie, ak ich budete žiadať o pomoc.

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
sk_SK: Vynúti každú stránku používať vlastnú adresu odosielateľa. Potrebujte nastaviť správu automatického nedoručiteľných správ (premium), SPF a DKIM iba raz.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
sk_SK: Zadajte emailové adresy na ktoré si želáte dostávať oznámenia (adresy oddeľte čiarkou).

en: Error Saving newsletter...
sk_SK: Chyba pri ukladaní informačného letáku...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
sk_SK: Chyba pri odosielaní správy <b><i>%s</i></b> pre  <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
sk_SK: Nesprávne vyplnené polia

en: Error matching date.
sk_SK: Chyba pri kontrole dátumu.

en: Error when inserting emails.
sk_SK: Chyba pri vkladaní emailov.

en: Error when inserting list.
sk_SK: Chyba pri vkladaní zoznamu.

en: Excel for Windows
sk_SK: Excel pre Windows

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
sk_SK: Vyskakovacie okno sa zobrazí keď váš kurzor opustí okno.

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: Export Subscribers
sk_SK: Exportovať odberateľov

en: Export confirmed subscribers only
sk_SK: Exportovať iba potvrdených odberateľov

en: Export to CSV
sk_SK: Exportovať do CSV

en: Exporting %1$s subscribers
sk_SK: Exportujem %1$s odberateľov

en: Extended functionalities to the free version.
sk_SK: Rozšírená funkcionalita verzie zadarmo

en: FROM email address for sites using this method
sk_SK: Email odosielateľa pre stránky používajúce túto metódu

en: Failed Permanently
sk_SK: Trvale zlyhalo

en: Failed Send
sk_SK: Zlyhalo odoslanie

en: February
sk_SK: február

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
sk_SK: Políčko "%1$s" musí byť v tabuľke "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
sk_SK: Políčko "%1$s" musí byť platný email.

en: Field's name:
sk_SK: Meno pola:

en: File canceled.
sk_SK: Súbor zrušený.

en: Filter by status
sk_SK: Filtrovať podľa stavu

en: Filter by type
sk_SK: Filtrovať podľa typu

en: Final step: last details
sk_SK: Posledný krok: detailný prehľad

en: First Name
sk_SK: Krstné meno

en: First name
sk_SK: Krstné meno

en: First step: main details
sk_SK: Prvý krok: hlavné súčasti

en: Footer
sk_SK: Pätička

en: Footer background
sk_SK: Pozadie patičky

en: Footer text
sk_SK: Text pätičky

en: For your own use and never shown to your subscribers.
sk_SK: Pre vaše potreby, nikdy sa neukáže odberateľom.

en: Format
sk_SK: Formát

en: Free
sk_SK: Zadarmo

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: From
sk_SK: Od

en: Full name of current day
sk_SK: Celé meno aktuálneho dňa

en: Full name of current month
sk_SK: Celé meno aktuálneho mesiaca

en: Geeky Options
sk_SK: Rozšírené nastavenia

en: Get Help!
sk_SK: Získať pomoc!

en: Get Premium now
sk_SK: Získať prémiovú licenciu ihneď

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
sk_SK: Získajte [link]MailPoet Premium[/link] pre zobrazenie odkazu.

en: Get all MS users
sk_SK: Získať všetkých používateľov MS

en: Go Premium!
sk_SK: Zakúpiť prémiovú verziu!

en: Great, you'll never hear from us again!
sk_SK: Super, už sa vám nikdy neozveme!

en: HTTP error.
sk_SK: HTTP chyba.

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Header background
sk_SK: Pozadie hlavičky

en: Heading 1
sk_SK: Nadpis 1

en: Heading 2
sk_SK: Nadpis 2

en: Heading 3
sk_SK: Nadpis 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
sk_SK: Vitajte!
    
    Hurá! Prihlásili ste sa na odber noviniek z našej stránky.
    Prosím aktivujte odoberanie zoznamu: [lists_to_confirm] pomocou kliknutia na odkaz umiestnený nižšie: 
    
    [activation_link]Sem kliknite pre potvrdenie odoberania.[/activation_link]
    
    Ďakujeme,
    
    Tím!

en: Here is the list of bounced emails.
sk_SK: Tu je zoznam nedoručiteľných emailov.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
sk_SK: Hej! Aktualizujte %1$s na (verziu %2$s), <a href="%3$s">kliknite sem pre aktualizáciu</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
sk_SK: Hej! Máme pre vás krátku otázku:

en: Hide
sk_SK: Schovať

en: Hide display options
sk_SK: Schovať možnosti zobrazenia

en: Hide this message
sk_SK: Schovať správu

en: Hide!
sk_SK: Schovať!

en: Horizontal line
sk_SK: Horizontálna čiara

en: How about a new list?
sk_SK: Čo takto nový zoznam?

en: How do you want to import?
sk_SK: Ako si želáte importovať?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
sk_SK: Zdravíčko,
    
    odberateľ %1$s sa prave pridal do vášho listu '%2$s'
    
    S pozdravom,
    
    MailPoet Plugin

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
sk_SK: Zdravíčko,
    
    odberateľ %1$s sa prave odhlásil z vášho listu '%2$s'
    
    S pozdravom,
    
    MailPoet Plugin

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
sk_SK: Nastavím cron servera na frekvenciu ktorú si želám. Prečítajte si viac o [link]nastavení cronu.[EN][/link]

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
sk_SK: Som prémiový používateľ. MailPoet.com odosiela moje emaily vždy včas.

en: IO error.
sk_SK: Chyba IO.

en: IP address
sk_SK: IP adresa

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
sk_SK: Pre zvýšenie frekvencie si môžem na mojom konci nastaviť [link]dodatočný cron[/link].

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
sk_SK: Pre zvýšenie frekvencie si môžem na mojom konci nastaviť [link]dodatočný cron[/link].

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
sk_SK: Pokiaľ existuje šablóna s rovnakým menom, prepísať ju.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
sk_SK: Ak je odpoveď "nie", zvážte či neodosielate spam.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
sk_SK: Ak potvrdíte zmenu témy, prepíše to vašu hlavičku, pätičku, oddeľovače a štýly.

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
sk_SK: Ak toto potvrdíte, všetky vaše MailPoet dáta budú vymazané! (informačné letáky, témy, štatistiky, zoznamu, odberatelia atď.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
sk_SK: Ak máte tento problém, tu je riešenie. A zadarmo.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
sk_SK: Ak toto pole necháte prázdne, nezobrazí sa keď odošlete email

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
sk_SK: V prípade, že ste nedávno úspešne odoslali veľa emailov, môžu byť tieto chyby spôsobené limitmi serveru.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
sk_SK: Ak chcete použiť email služby Gmail, musíte nastaviť odosielanie pomocou Gmailu. Skontrolujte <a id="tip-send-with" href="%s">nastavenia odosielania</a>.

en: Ignore column...
sk_SK: Ignorovať stĺpec...

en: Ignore current subscribers
sk_SK: Ignorovať aktuálnych odberateľov

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Image Parameters
sk_SK: Parametre obrázku

en: Image alignment
sk_SK: Zarovnanie obrázka

en: Image has been deleted.
sk_SK: Obrázok byl vymazaný.

en: Image selection has been saved.
sk_SK: Výber obrázkov bol uložený.

en: Image selection has not been saved.
sk_SK: Výber obrázkov nebol uložený.

en: Image width
sk_SK: Šírka obrázka

en: Images
sk_SK: Obrázky

en: Import
sk_SK: Importovať

en: Import "%1$s" as date field
sk_SK: Importovať "%1$s" ako dátové pole

en: Import Subscribers
sk_SK: Importovať odberateľov

en: Import as "%1$s"
sk_SK: Importovať ako "%1$s"

en: Import from %1$s
sk_SK: Nahrať z %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
sk_SK: Import zo zásuvného modulu %1$s bol prerušený.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
sk_SK: Import zo zásuvného modulu %1$s bol dokončený.

en: Import subscribers from plugins
sk_SK: Importovať odberateľov zo zásuvného modulu

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
sk_SK: Načítať %1$s odberateľov zo zásuvného modulu: %2$s

en: In Queue
sk_SK: Čaká

en: In queue
sk_SK: Čaká

en: Include author
sk_SK: Zahrnúť autora

en: Include categories
sk_SK: Zahrnúť kategórie

en: Includes: %1$s
sk_SK: Zahrnuté: %1$s

en: Industry
sk_SK: Priemysel

en: Information is missing.
sk_SK: Chýbajú informácie.

en: Insert Subscription Form
sk_SK: Vložiť formulár odoberania

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
sk_SK: Vložiť pre zobrazenie počtu príspevkov:[newsletter:total], pre zobrazenie nadpisov posledných príspevkov:[newsletter:post_title] a pre zobrazenie počtu vydaní [newsletter:number].

en: Insert block here
sk_SK: Sem vložte oddiel

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
sk_SK: Vložte dynamické dáta o vašich odberateľoch. Napr. informačný leták, dnešný dátum atď.

en: Insert form
sk_SK: Vložiť formulár

en: Insert selected
sk_SK: Vložiť vybraté

en: Inserting selected articles...
sk_SK: Vkladám vybraté články...

en: Install Themes
sk_SK: Inštalovať šablóny

en: Install from WordPress.org
sk_SK: Inštalovať z WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
sk_SK: Inštalovať prémiový modul MailPoet.

en: Installing MailPoet Premium Version
sk_SK: Inštaluje sa prémiový modul

en: Is this field mandatory?
sk_SK: Je toto pole povinné?

en: Issue number
sk_SK: Počet vydaní

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
sk_SK: Nie vždy to pracuje tak, ako by ste chceli? Máme pre vás [link]stránky s podporou[/link], dokumentáciou a systémom pre otázky.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
sk_SK: Zdá sa, že váš widget bol vymazaný z [link]oblastí widgetov[/link] WordPress.

en: It's free, and has proven popular with our users.
sk_SK: Je zdarma a používa ho veľa našich používateľov.

en: January
sk_SK: január

en: July
sk_SK: Júl

en: June
sk_SK: Jún

en: Key
sk_SK: Kľúč

en: Label:
sk_SK: Menovka:

en: Last
sk_SK: Posledné

en: Last 180 days
sk_SK: Posledných 180 dní

en: Last 30 days
sk_SK: Posledných 30 dní

en: Last 365 days
sk_SK: Posledných 365 dní

en: Last 7 days
sk_SK: Posledných 7 dní

en: Last 90 days
sk_SK: Posledných 90 dní

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Last click
sk_SK: Posledné kliknutie

en: Last month
sk_SK: Posledný mesiac

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Last open
sk_SK: Otvorené naposledy

en: Last updated: %1$s
sk_SK: Naposledy upravené: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
sk_SK: Posledná várka bola odoslaná pred %1$s

en: Latest content already sent.
sk_SK: Posledný obsah bol odoslaný.

en: Latest post title
sk_SK: Nadpis posledného príspevku

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
sk_SK: Prémiový modul Leaky Paywall vkladá obsah za platobnú bránu. Tento doplnok spravuje odoberania zákazníkov vašich zákazníkov.

en: Learn more.
sk_SK: Zistiť viac.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
sk_SK: Túto voľbu nechajte nastavenu na Áno. Iba malá skupina SMTP služieb požaduje vypnutie overovania.

en: Let subscribers select their lists:
sk_SK: Nechajte odberateľov si vybrať z ich zoznamov:

en: Letters only
sk_SK: Len nadpisy

en: Line is empty
sk_SK: Riadok je prázdny

en: Link
sk_SK: Odkaz

en: Link to browser version
sk_SK: Odkaz na verziu v prehliadači

en: Links
sk_SK: Odkazy

en: List "%1$s" has been deleted.
sk_SK: Zoznam "%1$s" bol vymazaný.

en: List "%1$s" has been duplicated.
sk_SK: Zoznam "%1$s" bol skopírovaný.

en: List "%1$s" has been synchronised.
sk_SK: Zoznam "%1$s" bol zosynchronizovaný.

en: List created based on a newsletter segment.
sk_SK: Zoznam vytvorený na základe časti informačného letáku.

en: List has been updated.
sk_SK: Zoznam bol upravený.

en: List of fields to export
sk_SK: Zoznam položiek pre export

en: List of forms
sk_SK: Zoznam formulárov

en: List selection
sk_SK: Výberový zoznam

en: Lists
sk_SK: Zoznamy

en: Lists and Subscribers
sk_SK: Zoznamy a odberatelia

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
sk_SK: Zoznamy ktoré odoberá odberateľ

en: Loading more Results...
sk_SK: Načítavam viac výsledkov...

en: Loading results...
sk_SK: Načítavam výsledky...

en: Loading...
sk_SK: Načítavam...

en: Local time is <code>%1$s</code>
sk_SK: Miestny čas je <code>%1$s</code>

en: Login
sk_SK: Užívateľské meno

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
sk_SK: Hľadáte rýchlejšiu metódu na odosielanie? [link]Čítajte viac[/link] o odosielaní s profesionálnym SMTP.

en: MailPoet Subscription Form
sk_SK: Formulár odoberania MailPoet

en: MailPoet Version
sk_SK: Verzia MailPoet:

en: MailPoet Version:
sk_SK: Verzia MailPoet:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
sk_SK: MailPoet nemôže byť reinštalovaný pretože adresár <em>wp-content/uploads/wysija</em> musí byť zapisovateľný. Pre reinštaláciu zmente oprávnenia.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
sk_SK: MailPoet bol úspešne reinštalovaný na rovnakú verziu. Nastavenia a dáta boli vymazané.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
sk_SK: MailPoet bol odinštalovaný. Vaša stránka je teraz bez MailPoet.

en: MailPoet page
sk_SK: stránka MaiPoet

en: MailPoet says:
sk_SK: MailPoet oznamuje:

en: Mailbox Full
sk_SK: Emailová schránka je plná

en: Mailbox not available
sk_SK: Emailová schránka nie je dostupná

en: March
sk_SK: Marec

en: Match data
sk_SK: Porovnať dáta

en: Maximum of posts to show
sk_SK: Maximálny počet príspevkov na zobrazenie

en: Maximum upload file size: %d%s.
sk_SK: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru: %d%s

en: May
sk_SK: Máj

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sk_SK: Prekročili ste pamäťový limit. Prosím skúste menší súbor.

en: Message delayed
sk_SK: Oneskorenie správy

en: Method set by the network admin.
sk_SK: Metóda bola nastavená administrátorom siete.

en: Modified On
sk_SK: Upravené dňa

en: Modify
sk_SK: Upraviť

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Month (January, February,...)
sk_SK: Mesiac (Január, Február,...)

en: Move to list
sk_SK: Presunúť do zoznamu

en: My first list
sk_SK: Môj prvý zoznam

en: My rating: %1$s
sk_SK: Moje hodnotenie: %1$s

en: N/A
sk_SK: Nedostupné

en: Name
sk_SK: Meno

en: Name & email of yourself or your company.
sk_SK: Názov a email vás alebo vašej spoločnosti.

en: Network's Default Sending Method
sk_SK: Štandardná metóda odosielania siete

en: Network's Method
sk_SK: Metóda siete

en: Never opened or clicked
sk_SK: Nebolo otvorené ani kliknuté

en: New Form
sk_SK: Nový formulár

en: New form
sk_SK: Nový formulár

en: New list
sk_SK: Nový zoznam

en: New subscriber to %1$s
sk_SK: Nový užívateľ pre %1$s

en: Newsletter
sk_SK: Informačný leták

en: Newsletter Images
sk_SK: Obrázky informačného letáku

en: Newsletter Pro (by Satollo)
sk_SK: Informačný leták Pro (od Satolla)

en: Newsletter Subject
sk_SK: Predmet infomračného letáka

en: Newsletter can't be deleted.
sk_SK: Informačný leták sa nepodarilo vymazať.

en: Newsletter deleted.
sk_SK: Informačný leták vymazaný.

en: Newsletter has been saved as a draft.
sk_SK: Informačný leták bol uložený ako koncept.

en: Newsletter has been saved.
sk_SK: Informačný leták bol uložený.

en: Newsletter has been scheduled.
sk_SK: Informačný leták bol naplánovaný.

en: Newsletter profile has been updated.
sk_SK: Profil informačného letáku bol upravený.

en: Newsletter successfully created.
sk_SK: Informačný leták úspešne vytvorený.

en: Newsletters
sk_SK: Informačné letáky

en: Newsletters (by Tribulant)
sk_SK: Informačné letáky (od Tribulanta)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
sk_SK: Informačné letáky sa práve odosielajú. Váš najnovší informačný leták bude odoslaný ihneď potom.

en: Next &gt;
sk_SK: Ďalší &gt;

en: Next send out in %1$s
sk_SK: Ďalšie budú zaslané: %1$s

en: Next send out on %1$s
sk_SK: Ďalšie budú zaslané: %1$s

en: Next step
sk_SK: Ďalší krok

en: Next try in %s minutes.
sk_SK: Ďalší pokus za %s minút.

en: No
sk_SK: Nie

en: No Results were found
sk_SK: Nenašiel sa žiadny výsledok vyhľadávania

en: No email sent.
sk_SK: Nebol odoslaný ani 1 email

en: No list specified
sk_SK: Nezadali ste zoznam

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
sk_SK: Žiadny odberateľ nenájdený, najpravdepodobnejšie preto, že bol vymazaný.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
sk_SK: Nie ďakujem! Mám dostatok používateľov. Návštevy používateľov spustia cron MailPoet automaticky.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
sk_SK: Nebol odoslaný žiaden z vašich emailov? Aktivujte túto možnosť.

en: Not Configured!
sk_SK: Nie je nastavené!

en: Not active.
sk_SK: Nie je aktívne.

en: Not sent
sk_SK: Nie je odoslané

en: Not sent yet.
sk_SK: Ešte nebolo odoslané.

en: Note:
sk_SK: Poznámka:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
sk_SK: Poznámka: Zistite, čo si váš odberateľ otvoril a prezeral.[link]Platená verzia.[/link]

en: Nothing
sk_SK: Nič

en: Number of lines:
sk_SK: Počet riadkov:

en: Numbers only
sk_SK: Len čísla

en: October
sk_SK: Október

en: Once a week
sk_SK: Jedenkrát za týždeň

en: Once every 28 days
sk_SK: Každých 28 dní

en: Once every fifteen minutes
sk_SK: Každých 15 minút

en: Once every five minutes
sk_SK: Raz každých päť minút

en: Once every minute
sk_SK: Každú minútu raz

en: Once every ten minutes
sk_SK: Raz každých desať minút

en: Once every thirty minutes
sk_SK: Každých 30 minút

en: Once every two hours
sk_SK: Každé 2 hodiny

en: Once every two minutes
sk_SK: Raz každé dve minúty

en: One configuration for all sites
sk_SK: Jedna konfigurácia pre všetky stránky

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
sk_SK[0]: Emailová správa bola odoslaná
sk_SK[1]: Emalové správy boli odoslané.
sk_SK[2]: %d emailových správ bolo odoslaních na nepotvrdeních odberateľov.
sk_SK[3]: %d emailových správ bolo odoslaních na nepotvrdeních odberateľov.

en: One less subscriber to %1$s
sk_SK: O jedného odberateľa menej. Počet odberateľov: %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
sk_SK: Hups! Nemáte na zobrazenie žiadne informačné letáky.

en: Oops! We could not add you!
sk_SK: Hups. Nemôžeme vás pridať!

en: Oops! You're already subscribed.
sk_SK: Ups! Už ste prihlásený.

en: Open, clicks, unsubscribed
sk_SK: Otvorené, kliknuté, odhlásené

en: Opened
sk_SK: Otvorené

en: Opened & Clicked
sk_SK: Otvorené a kliknuté

en: Opened & Unsubscribed
sk_SK: Otvorené a zrušené odoberania

en: Opened date
sk_SK: Dátum otvorenia

en: Opened only
sk_SK: Otvorených iba

en: Order:
sk_SK: Poradie:

en: Ordering
sk_SK: Radenie

en: Our toolbar doesn't load?
sk_SK: Nenačítal sa náš panel nástrojov?

en: Page %1$s
sk_SK: Stránka %1$s

en: Page does not exist.
sk_SK: Stránka neexistuje.

en: Page is not accessible.
sk_SK: Stránka nie je dostupná.

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
sk_SK: Vložte tento krátky kód pre zobrazenie zoznamu posledných informačných letákov.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
sk_SK: Pre zobrazenie počtu potvrdených odberateľov v príspevku alebo na stránke, vložte tento krátky kód

en: Pause
sk_SK: Pauza

en: Paused
sk_SK: Pozastavené

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
sk_SK: Telefónne číslo. Povolené znaky (+,-,#,(,) a medzera)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
sk_SK: Súbor Photoshop je dostupný ako časť [link]prémiových vlastností[/link].

en: Pick a date
sk_SK: Vyberte si dátum

en: Pick a list
sk_SK: Vybrať zoznam

en: Pick one or many lists
sk_SK: Vyberte jeden alebo viac zoznamov

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
sk_SK: Prosím vyberte zoznamy do ktorých chcete importovať odberateľov.

en: Pick your prefered configuration?
sk_SK: Vyberte vaše obľúbené nastavenie?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
sk_SK: Prosím kontaktujte administrátora servera pre nápravu.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
sk_SK: Prosím vymažte <%= chars %> znakov<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
sk_SK: Prosím zadajte <%= chars %> viac znakov<%= plural %>

en: Please enter first name
sk_SK: Prosím, vložte krstné meno

en: Please enter last name
sk_SK: Prosím, vložte priezvisko

en: Please make a selection first!
sk_SK: Prosím najkôr urobte výber!

en: Please select a newsletter.
sk_SK: Prosím, vyberte informačný leták.

en: Please select an article.
sk_SK: Prosím vyberte článok.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sk_SK: Prosím skúste nahrať súbor pomocou %1$s nahrávača v prehliadači %2$s.

en: Please verify your link to this page.
sk_SK: Prosím, skontrolujte si odkaz na túto stránku.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
sk_SK: Prosím, overte si váš konfiguračný email, aby ste si mohli posielať testovacie emaily.

en: Position your mouse over the image to the left.
sk_SK: Prejdite myšou nad obrázok vľavo.

en: Post Notifications
sk_SK: Oznámenia príspevkov

en: Post Selection
sk_SK: Výber príspevkov

en: Post type
sk_SK: Typ príspevku

en: Posts
sk_SK: Príspevky

en: Preceded by:
sk_SK: Predchádzajúce:

en: Premium
sk_SK: Prémiové

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
sk_SK: Prémiová licencia vašej stránky neexistuje. Zakúpte si ju [link]tu[/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
sk_SK: Prémiový používatelia ušetria 20% pomocou tohto kupónu: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
sk_SK: Prémiový používatelia ušetria 20% pomocou tohto kupónu: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
sk_SK: Prémiový používatelia ušetria 25% pomocou tohto kupónu: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
sk_SK: Prémiová verzia je platná pre vaše stránky.

en: Preselect today's date:
sk_SK: Vyberte dnešný dátum:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
sk_SK: Predchádzajte odosielaniu neželaným odberateľom. Toto nastavenie vám udržiava iba reálnych odberateľov.

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Preview in new tab
sk_SK: Náhľad v novej záložke

en: Preview page
sk_SK: Náhľad stránky

en: Preview without images
sk_SK: Náhľad bez obrázkov

en: Process bounce handling now!
sk_SK: Spracovať nedoručiteľné správy teraz.

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
sk_SK: Proces bol znovu načítaný, aby sa zabránilo prípadnému ukončeniu spojenia.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
sk_SK: Proces bol znovu načítaný, aby sa zabránilo vypršaniu časového limitu.

en: Purchase
sk_SK: Nákup

en: Purchase the premium version.
sk_SK: Zakúpiť prémiovú verziu.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
sk_SK: Vložte formulár do ľubovoľnej hornej alebo spodnej lišty vašej stránky alebo do pekného oddielu modulu GetConversion. Spojte MailPoet  s neplateným modulom GetConversion. <br/></br><a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">Tu </a>získate zľavu 30% off na prémiovú verziu modulu.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
sk_SK: Vložte formulár odberu do vyskakovacieho okna, pätičky, alebo posuvného banneru s týmto prémiovým modulom.

en: Queue is empty!
sk_SK: Rada je prázdna!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
sk_SK: Pomocou výkonného a flexibilného modulu Ninja Forms rýchlo vytvoríte formuláre odoberania pre vaše zoznamy v MailPoet.

en: Radio buttons
sk_SK: Prepínače

en: Random text or HTML
sk_SK: Ľubovoľný text alebo HTML

en: Random text or instructions
sk_SK: Ľubovoľný text alebo inštrukcie

en: Rate
sk_SK: Hodnotiť

en: Read More
sk_SK: Čítať viac

en: Read documentation
sk_SK: Čítať dokumentáciu

en: Read more
sk_SK: Čítajte viac

en: Read more.
sk_SK: Čítajte viac.

en: Read online.
sk_SK: Čítať online.

en: Refresh the page you current are!
sk_SK: Znova načítajte túto stránku!

en: Registration is disabled on this site.
sk_SK: Na tejto stránke je zakázaná registrácia.

en: Reinstall
sk_SK: Preinštalovať

en: Reinstall MailPoet?
sk_SK: Preinštalovať MailPoet?

en: Reinstall from scratch
sk_SK: Kompletne preinštalovať

en: Reinstall now...
sk_SK: Preinštalovať hneď...

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove from all lists
sk_SK: Odstrániť zo všetkých zoznamov

en: Remove from list
sk_SK: Odstrániť zo zoznamu

en: Remove from the queue
sk_SK: Odstrániť z rady

en: Remove image
sk_SK: Odstrániť obrázok

en: Remove link
sk_SK: Odstrániť odkaz

en: Remove text
sk_SK: Odstrániť text

en: Renew now.
sk_SK: Obnov teraz.

en: Reply-to
sk_SK: Odpovedať

en: Reply-to name & email
sk_SK: Meno a email používaný pre odpovede

en: Request successful
sk_SK: Požiadavka úspešná

en: Resend confirmation email
sk_SK: Znova odoslať potvrdzovací email

en: Resume
sk_SK: Obnoviť

en: Return to MailPoet
sk_SK: Naspäť na MailPoet

en: Roles and permissions
sk_SK: Používateľské role a oprávnenia

en: SMTP Hostname
sk_SK: Adresa SMTP serveru

en: SPF and DKIM
sk_SK: SPF a DKIM

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save & close
sk_SK: Uložiť a zatvoriť

en: Save and reactivate
sk_SK: Uložiť a znova aktivovať

en: Save as draft and close
sk_SK: Uložiť ako koncept a zavrieť

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save settings
sk_SK: Uložiť nastavenia

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
sk_SK: Uložené! Pridajte formulár do [link_widget]widgetu[/link_widget]

en: Saved! The changes are already active in your widget.
sk_SK: Uložené! Zmeny sú aktívne vo vašom widgete.

en: Saving default style...
sk_SK: Ukladám základný štýl...

en: Saving form...
sk_SK: Ukladám formulár...

en: Saving newsletter...
sk_SK: Ukladám informačný leták...

en: Schedule
sk_SK: Plán

en: Schedule it
sk_SK: Naplánovať to

en: Scheduled
sk_SK: Naplánované

en: Scheduled to be sent in %1$s
sk_SK: Naplánované na odoslanie v %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
sk_SK: Naplánované na odoslanie dňa %1$s

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search newsletters
sk_SK: Prehľadať informačné letáky

en: Search recipients
sk_SK: Prehľadať príjemcov

en: Search subscribers
sk_SK: Prehľadať odberateľov

en: Searching...
sk_SK: Hľadám...

en: Second step:  "%1$s"
sk_SK: Druhý krok: "%1$s"

en: Secure connection
sk_SK: Zabezpečené pripojenie

en: Security Problem
sk_SK: Bezpečnostná chyba

en: Security error.
sk_SK: Bezpečnostná chyba.

en: Security failure during request
sk_SK: Pri požiadavke zlyhala bezpečnosť

en: Segment of %1$s
sk_SK: Časť z %1$s

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Select Files
sk_SK: Vyberte súbory

en: Select a field type:
sk_SK: Vyberte typ pola:

en: Select a form:
sk_SK: Vyberte formulár:

en: Select all %1$s subscribers.
sk_SK: Počet označených odberateľov: %1$s.

en: Select at least 1 subscriber!
sk_SK: Vyberte aspoň jedného odberateľa!

en: Select list(s):
sk_SK: Vybrať zoznam(y):

en: Select the list you want to add:
sk_SK: Vyberte zoznam ktorý si želáte pridať:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
sk_SK: Vyberte stránku ktorá sa zobrazí ako profil odberateľa.

en: Select your industry.
sk_SK: Vyberte vaše odvetvie.

en: Select...
sk_SK: Vybrať...

en: Selection options
sk_SK: Nastavenia výberu

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Send Process
sk_SK: Proces odosielania

en: Send a test mail
sk_SK: Odoslať skúšobný email

en: Send immediately.
sk_SK: Odoslané ihneď.

en: Send later
sk_SK: Odoslať neskôr

en: Send preview
sk_SK: Odoslať náhľad

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
sk_SK: Odosielať pomocou profesionálneho poskytovateľa SMTP je výhodné pre malé aj veľké zoznamy. S pár poskytovateľmi sme pre vás vyjednali zľavy.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
sk_SK: Pošlite si niekoľko skúšobných emailov, aby ste potvrdili, aký spôsob doručenia funguje na vašom serveri.

en: Send...
sk_SK: Odoslať...

en: Sender
sk_SK: Odosielateľ

en: Sender of notifications
sk_SK: Odosielateľ oznámení

en: Sending
sk_SK: Odosielam

en: Sending a test email
sk_SK: Odesielam testovací email

en: Sending batch of emails...
sk_SK: Rozposielam dávku emailov...

en: Sending has resumed.
sk_SK: Rozposielanie pokračuje.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
sk_SK: Odoslané ihneď ako sa niekto prihlási na odber zoznamu %1$s

en: Sending is now paused.
sk_SK: Rozposielanie je pozastavené.

en: Sending per event
sk_SK: Odosielanie po udalosti

en: Sending preview...
sk_SK: Posielam náhľad...

en: Sending suspended.
sk_SK: Odosielanie pozastavené.

en: Sendmail path
sk_SK: Cesta k programu sendmail

en: Sent
sk_SK: Odoslané

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
sk_SK: Keď sa k vám pridá nový používateľ ako %1$s, odoslať %2$s .

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
sk_SK: Keď sa nikto prihlási na odber zoznamu %1$s, odoslať %2$s .

en: Sent On
sk_SK: Odoslané

en: Sent daily at %1$s.
sk_SK: Posielať denne o %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
sk_SK: Odoslať okamžite novému používateľovi po registrácii, ako %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
sk_SK: Posielať mesačne %1$s %2$s o %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
sk_SK: Posielať mesačne %1$s o %2$s

en: Sent on
sk_SK: Odoslané

en: Sent to %1$s out of %2$s
sk_SK: Odoslané na %1$s z %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
sk_SK: Počet odberateľov ktorým bol zaslaný informačný leták: %1$s.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
sk_SK: Posielať týždenne %1$s o %2$s

en: Set as default style.
sk_SK: Nastaviť predvolený štýl.

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Share anonymous data
sk_SK: Zdielať anonymné dáta

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
sk_SK: Zdieľanie anonymných dát nám pomáha vylepšovať modul.[link]Prečítajte si viac.[EN][/link].

en: Shortcode to display total number of subscribers
sk_SK: Krátky kód pre zobrazenie celkového počtu odberateľov

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: Show all months
sk_SK: Zobraziť všetky mesiace

en: Show all themes
sk_SK: Ukázať všetky témy

en: Show display options
sk_SK: Zobraziť možnosti zobrazenia

en: Show divider between posts
sk_SK: Zobraziť oddeľovač medzi príspevkami

en: Size:
sk_SK: Veľkosť:

en: Social Bookmark Selection
sk_SK: Výber ikon sociálnych sieti

en: Social bookmarks
sk_SK: Ikony sociálnych sietí

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
sk_SK: Vaše úložisko je bohužiaľ úplne plné (%s MB).

en: Sort by
sk_SK: Triediť podľa

en: Spam test results
sk_SK: Výsledky SPAM testu

en: Split subscribers into %1$s pages.
sk_SK: Rozdeliť odberateľov do %1$s stránok.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
sk_SK: Objavujú sa vám štvorčeky alebo iné divné znaky vo vašich emailov? Vyberte si správne kódovanie vašej stránky.

en: Standard Newsletters
sk_SK: Štandardné informačné letáky

en: Standard newsletter
sk_SK: Štandardný informačný leták

en: Statistics
sk_SK: Štatistiky

en: Stats
sk_SK: Štatistiky

en: Stats : %1$s
sk_SK: Štatistiky : %1$s

en: Stats dashboard
sk_SK: Nástenka štatistík

en: Status
sk_SK: Stav

en: Step %1$s
sk_SK: Krok %1$s

en: Step 1:
sk_SK: Krok 1:

en: Step 2:
sk_SK: Krok 2:

en: Step 3:
sk_SK: Krok 3:

en: Step 4:
sk_SK: Krok 4:

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
sk_SK: Zabráňte falošným odberateľom pomocou služieb modulu WangGuard.

en: Styles
sk_SK: Štýly

en: Styles could not be saved
sk_SK: Štýly sa nepodarilo uložiť

en: Styles have been saved
sk_SK: Štýly boli uložené

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Subject line
sk_SK: Predmet emailov

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Subscribe in comments
sk_SK: Odoberať v komentároch

en: Subscribe in registration form
sk_SK: Prihlásiť sa na odber v registračnom formulári

en: Subscribe to our Newsletter
sk_SK: Prihláste sa na odber nášho informačného letáku

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
sk_SK: Odoberať informačný leták a stať sa jedným z  [total_subscribers] odberateľov.

en: Subscribe!
sk_SK: Prihláste sa k odberu!

en: Subscribed
sk_SK: Prihlásený k odberu

en: Subscribed on
sk_SK: Prihlásení na odber od

en: Subscriber
sk_SK: Odberateľ

en: Subscriber Status
sk_SK: Stav odberateľa

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
sk_SK: Odberateľ už existuje. [link]Kliknite pre úpravy[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
sk_SK: Odberateľ bol upravený. [link]Upraviť znova[/link].

en: Subscriber has been saved.
sk_SK: Odberateľ bol uložený.

en: Subscriber has not been modified.
sk_SK: Odberateľa sa nepodarilo upraviť.

en: Subscriber has not been saved.
sk_SK: Odberateľa sa nepodarilo uložiť.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
sk_SK: Odberateľ nenájdený: %s

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
sk_SK: Odberateľ otvoril %1$s z %2$s emailov

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
sk_SK: Odberateľ otvoril %1$s z %2$s emailov

en: Subscriber profile page
sk_SK: Stránka profilu odberateľa

en: Subscribers
sk_SK: Odberatelia

en: Subscribers can choose from these lists :
sk_SK: Odberatelia si môžu vybrať z týchto zoznamov:

en: Subscribers can edit their profile
sk_SK: Odberatelia si môžu upraviť profily

en: Subscribers in no list
sk_SK: V zozname nie sú žiadny odberatelia

en: Subscribers per page:
sk_SK: Odberateľov na stránku:

en: Subscribers to show per page:
sk_SK: Zobraziť odberateľov na stránku:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
sk_SK: Odberatelia teraz budú musieť aktivovať ich odbery emailom pre dostávanie informačných letákov. Toto je doporučené nastavenie.

en: Subscription MailPoet
sk_SK: Odoberanie správ MailPoet

en: Subscription confirmation
sk_SK: Potvrdenie prihlásenia k odberom

en: Subscription date
sk_SK: Dátum prihlásenia k odberu

en: Subscription form for your newsletters.
sk_SK: Odberový formulár pre informačné letáky.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
sk_SK: Prihlásenie k odberu nie je povolené bez JavaScriptu.

en: Success message:
sk_SK: Správa o úspešnosti:

en: Successfully connected to %1$s
sk_SK: Úspešne pripojené k %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
sk_SK: Úspešne odoslané na <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Tags: %1$s
sk_SK: Štítky %1$s

en: Test email successfully sent to %s
sk_SK: Testovací email bol úspešne odoslaný na %s

en: Test method
sk_SK: Testovacie metódy

en: Text Area
sk_SK: Textová oblasť

en: Text Input
sk_SK: Textový vstup

en: Text of "Unsubscribe" link
sk_SK: Text odkazu pre Odhlásenie odberov

en: Thanks!
sk_SK: Vďaka!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
sk_SK: Vďaka! Teraz ma presmerujte do MailPoet

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
sk_SK: Nastavený <strong>email</strong>, z kterého sa má odosielať  (%1$s) nie je platný.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
sk_SK: <strong>odpovedať na</strong> email, ktorý ste zadali (%1$s) nie je platná emailové adresa.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
sk_SK: WordPress používateľ nemá dostatočné práva k vytvoreniu MYSQL tabuliek vašej WordPress stránky(súbor wp-config.php). Pre dokončenie inštalácie MailPoet prosím zmeňte užívateľské práva alebo kontaktujte administrátora. Mysql chyby:(%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
sk_SK: PHP rozšírenie openssl nie je povolené na vašom serveri. Požiadajte vášho správcu webhostingu, pokiaľ chcete SSL používať.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
sk_SK: Proces odosielania bol ukončený, pretože v ňom nastalo príliš mnoho chýb.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
sk_SK: Adresa bude pridaná do pätičky informačného letáka. Pomáha to vyhnúť sa SPAM filtru.

en: The authors have done a pretty awesome job.
sk_SK: Autori odviedli úžasnú prácu.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
sk_SK: Nedoručiteľný email "%1$s" mohol spôsobiť problém. Skúste nechať políčko voľné a skúste znovu.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
sk_SK: Dáta, ktoré sa snažíte nahrať nevyzerajú, že sú v CSV formáte (hodnoty oddelené čiarkou).

en: The email ID %s is not published
sk_SK: Email ID %s nie je verejné

en: The email is not valid!
sk_SK: Email nie je platný!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
sk_SK: Prvý riadok CSV súboru by mal obsahovať názvy stĺpčekov: "email","priezvisko","krstné meno".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
sk_SK: Prvá vec čo odberatelia uvidia. Budte kreatívny a navýšte pomer otvorených emailov!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
sk_SK: Súbor "%1$s" nie je zapisovateľný. Zmeňte prístupové práva súboru aby sa inštalácia MailPoet mohla dokončiť.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
sk_SK: Súbor "%1$s" nie je zapisovateľný. Zmeňte prístupové práva súboru aby sa inštalácia MailPoet mohla dokončiť.

en: The form named "%1$s" has been created.
sk_SK: Bol vytvorený formulár "%1$s".

en: The form named "%1$s" has been deleted.
sk_SK: Bol vymazaný formulár "%1$s".

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
sk_SK: Posledná várka emailov by mala byť odoslaná automaticky v nasledujúcich minútach.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
sk_SK: Zoznam vytvorený automaticky pri importe zo zásuvného modulu: %1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
sk_SK: Zoznam vytvorený automaticky pri inštalácii MailPoet.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
sk_SK: Zoznam neexistuje alebo nemôže byť vymazaný.

en: The list does not exists or cannot be synched.
sk_SK: Zoznam neexistuje alebo nemôže byť synchronizovaný.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
sk_SK: Zoznam existoval "%1$s" a bol nahraný automaticky.

en: The list has been deleted.
sk_SK: Zoznam bol vymazaný.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
sk_SK: Zoznam, ktorý ste vložili je pre prehliadač príliš veľký. Nahrajte ho radšej ako súbor.

en: The newsletter doesn't exist.
sk_SK: Informačný leták neexistuje

en: The newsletter has been duplicated.
sk_SK: Informačný leták bol zduplikovaný.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
sk_SK: Informačný leták bude deaktivovaný. Keď skončíte s úpravou budete ho musieť znova aktivovať. Chcete pokračovať?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
sk_SK: Príspevky zobrazené nižšie budú pridané do widgetu %s automatický posledný obsah%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
sk_SK: Druhý riadok CSV súboru by mal obsahovať hodnoty: "pepiprum@example.com","Priemerný","Petrík"

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
sk_SK: Segment sa nepodarilo odhlásiť z odoberacieho zoznamu [IMPORT] .

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
sk_SK: Táto časť bola vyradená z rady tohoto informačného letáku.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
sk_SK: Segment bol odhlásený zo všetkých odoberacích zoznamov.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
sk_SK: Segment zrušil odber zo zoznamu "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
sk_SK: Vybratá hodnota už je priradená inému stĺpcu.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
sk_SK: Najjednoduchšie riešenie pre malé zoznamy. Váš hosting nastavuje denný limit.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
sk_SK: Zoznam odberateľov bude použitý pre túto kampaň.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
sk_SK: Šablóna %1$s bola nainštalovaná do vašich stránok.

en: The theme you selected could not be loaded.
sk_SK: Šablónu, ktorú ste vybrali, sa nepodarilo načítať.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
sk_SK: Prvé dva riadky súboru, ktorý ste nahrali, sú nasledujúce:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
sk_SK: Webový prehliadač na vašom zariadení nemôže byť použitý na nahrávanie súborov.  Namiesto toho použite <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">mobilnú aplikáciu pre vaše zariadenie</a>

en: Theme %1$s could not be deleted.
sk_SK: Téma %1$s nemôže byť vymazaná.

en: Theme %1$s has been deleted.
sk_SK: Téma %1$s bola vymazaná.

en: Themes
sk_SK: Šablóny

en: Then paste your list here
sk_SK: Potom vložte váš zoznam sem

en: There are %1$s messages in your mailbox
sk_SK: Máte %1$s správ vo vašej schránke

en: There are %1$s pending email(s)
sk_SK: Práve odosielaných emailov: %1$s

en: There are no bounced messages to process right now!
sk_SK: Práve nie sú žiadne nedoručiteľné správy k spracovaniu!

en: There are no list to send to.
sk_SK: Nie sú žiadne zoznamy na odoslanie.

en: There are no messages
sk_SK: Žiadne správy

en: There are no newsletters.
sk_SK: Nie sú to žiadne bullteiny.

en: There are no posts corresponding to that search.
sk_SK: K vášmu hľadaniu neboli nájdené žiadne príspevky.

en: There is no plugin to import from.
sk_SK: Nie je tu žiadny zásuvný modul pre import.

en: There is no subject or body in this email
sk_SK: Chýba predmet alebo správa emailu

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
sk_SK: Naše rozhranie pravdepodobne narúša nejaký modul alebo téma tretích strán. [link]Čítajte viac.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
sk_SK: Mohol by sa tu vyskytnúť problém so zoznamom, ktorý sa snažíte importovať.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sk_SK: Nastala chyba konfigurácie. Prosím kontaktujte administrátora.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
sk_SK: Neexistuje licencia pre "%1$s". Ak máte zaplatenú prémiovú verziu, pridajte doménu v [link]správe účtu[/link].

en: There's no stats to load!
sk_SK: Žiadne štatistiky na nahranie!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
sk_SK: Tieto tabuľky sa pri inštalácii nepodarilo vytvoriť: %1$s

en: Third party
sk_SK: Tretia strana

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
sk_SK: Tento prémiový modul dovoľuje pridať formuláre MailPoet do mnohých miest vrátane Facebooku.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
sk_SK: Tento prémiový modul dovoľuje pridať MailPoet do vyskakovacieho okna.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
sk_SK: Tento prémiový modul  dokáže vložiť pekný formulár rovno pod nadpis. Nič menej, nič viac.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
sk_SK: Toto vám povolí vo vizuálnom editore upraviť bloky textu alebo HTML.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
sk_SK: Toto zmení popisok odkazu pre odhlásenie odberu v pätičke vašich informačných letákov.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
sk_SK: Emailovaci engine funguje na 95&#37;serveroch

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
sk_SK: Funkcia nemôže pracovať, pretože je povolená funkcia "komentáre" modulu JetPack

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sk_SK: Táto funkcia potrebuje riadkové rámce. Buď ich máte zakázané alebo ich váš prehliadač nepodporuje.

en: This field contains no values
sk_SK: Toto pole neobsahuje žiadne hodnoty

en: This field does not exist
sk_SK: Takéto pole neexistuje

en: This file is empty. Please try another.
sk_SK: Súbor je prázdny. prosím skúste iný.

en: This file is not an image. Please try another.
sk_SK: Súbor nie je obrázok. Prosím skúste iný.

en: This file type is not allowed. Please try another.
sk_SK: Typ súboru nie je povolený. Prosím skúste iný.

en: This form adds subscribers to these lists:
sk_SK: Formulár pridá odberateľov do týchto zoznamov:

en: This form does not exist
sk_SK: Formulár neexistuje

en: This form does not exist.
sk_SK: Formulár neexistuje.

en: This form has already been deleted.
sk_SK: Tento formulár už bol vymazaný.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
sk_SK: Tento neplatený modul vám dovoľuje zmeniť dizajn a umiestnenie formulára v príspevku.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
sk_SK: Tento neplatený modul vám dovolí pridať formulár do vyskakovacieho okna.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
sk_SK: Tento obrázok môže byť v nejakom článku. Aj napriek tomu ho chcete zmazať?

en: This is fast!
sk_SK: Toto je rýchle!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sk_SK: Súbor je väčší než je maximálna povolená veľkosť. prosím skúste iný.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
sk_SK: Toto je neplatená verzia výkonnejšieho prémiového modulu.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
sk_SK: Toto je predmet emailu. Buďte kreatívny, kedže toto je prvá vec, čo vaši odberatelia uvidia.

en: This method works on 5&#37; of servers
sk_SK: Táto metóda funguje na 5&#37; serveroch

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
sk_SK: Toto musí byť v CSV formáte alebo jednoducho skopírované z Gmailu, Hotmailu alebo Yahoo. Pozrite sa na [link]príklady na našich stránkach[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
sk_SK: Toto musí byť v CSV formáte. Pozrite sa na [link]príklady na našich stránkach[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
sk_SK: Táto záložka bude vyplnená obrázkami z príspevkov WordPress.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
sk_SK: Táto záložka bude vyplnená obrázkami z aktuálneho i predchádzajúcich informačných letákov.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
sk_SK: Tento text sa zobrazuje v prípade, že emailový klient blokuje obrázky, čo je skoro vo väčšine času.

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Time remaining: %1$s
sk_SK: Zostávajúci čas: %1$s

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
sk_SK: Už ste unavený z čakania až 48 hodín aby ste mohli odosielať emaily?

en: Title alignment
sk_SK: Zarovnanie nadpisu

en: Title format
sk_SK: Formát nadpisu

en: Title position
sk_SK: Pozícia nadpisu

en: Title:
sk_SK: Nadpis:

en: Titles & text
sk_SK: Nadpisy a text

en: To
sk_SK: Príjmateľ

en: To edit, simply click on this block of text.
sk_SK: Pre úpravu, jednoducho kliknite na blok textu.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
sk_SK: Pre pokračovanie odosielania [link]Prejsť na prémiovú verziu![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
sk_SK: Pre prihlásenie na odber nášho informačného letáku jednoducho zadajte email. Bude vám zaslaný potvrdzujúci email!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
sk_SK: Na ktorú adresu majú prichádzať všetky nedoručiteľné emaily? Získajte [link]prémiovú licenciu[/link], ktorá toto vie riešiť automaticky.

en: Today you have sent %1$s emails
sk_SK: Dnes ste odoslali %1$s emailov

en: Today's statistics
sk_SK: Dnešné štatistiky

en: Toggle Geeky Options
sk_SK: Zapnúť pokročilé nastavenia

en: Top links
sk_SK: Top odkazy

en: Total clicks
sk_SK: Kliknutí spolu

en: Total number of posts or pages
sk_SK: Celkový počet príspevkov alebo stránok

en: Total of batch
sk_SK: Celkovo vo várke

en: Total of subscribers
sk_SK: Celkový počet odberateľov

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
sk_SK: Vyskúšajte sami, boli sme ohromení neplatenou verziou.

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Type name of your new list
sk_SK: Napíšte meno vašeho nového zoznamu

en: Type of date:
sk_SK: Typ dátumu:

en: Unconfirmed
sk_SK: Nepotvrdený

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
sk_SK: Nepotvrdení odberatelia budú odteraz dostávať informačné letáky bez nutnosti aktivácie ich emailovej adresy.

en: Unique clicks
sk_SK: Unikátnych kliknutí

en: Unlisted
sk_SK: Nezaradený

en: Unopened
sk_SK: Neotvorené

en: Unsubscribe
sk_SK: Odhlásiť odber

en: Unsubscribe from all lists
sk_SK: Odhlásiť zo všetkých zoznamov

en: Unsubscribe from list: %1$s
sk_SK: Odhlásiť zo zoznamu: %1$s

en: Unsubscribe link
sk_SK: Odkaz zrušenia odberu

en: Unsubscribe page
sk_SK: Stránka zrušenia odberu

en: Unsubscribed
sk_SK: Odber odhlásený

en: Unsubscribed on %1$s
sk_SK: Zrušenie odberu dňa %1$s

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Update Plugin
sk_SK: Aktualizovať modul

en: Update list
sk_SK: Aktualizovať zoznam

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
sk_SK: Zlyhal proces aktualizácie na verziu MailPoet "%1$s"!

en: Upgrade DKIM key
sk_SK: Aktualizovať DKIM kľúč

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Upload Theme (.zip)
sk_SK: Nahrať tému (súbor .zip)

en: Upload a file
sk_SK: Nahrajte súbor

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
sk_SK: Chyba nahrávania, súbor %1$s je príliš veľký! (Maximum:%2$s)

en: Upload failed.
sk_SK: Nahrávanie zlyhalo.

en: Upload stopped.
sk_SK: Nahrávanie zastavené.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sk_SK: alebo

en: Use `view_in_browser_link` instead.
sk_SK: Použite `view_in_browser_link`

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
sk_SK: Použite email z vašej domény, napríklad <strong>info@%s</strong>, aby ste sa vyhli doručeniu emailov do spamu.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
sk_SK: Použite rovnakú metódu ako vo vašej WP stránke.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
sk_SK: Použiť túto URL adresu v crone: [cron_url]

en: User choice: %s
sk_SK: Výber používateľa: %s

en: User has been inserted.
sk_SK: Užívateľ bol vložený.

en: User has been updated.
sk_SK: Užívateľ bol aktualizovaný.

en: User has not been inserted.
sk_SK: Užívateľ nebol vložený.

en: User has not been updated.
sk_SK: Užívateľ nebol aktualizovaný.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
sk_SK: Používatelia môžu meniť ich adresu pre odpovede. Administrátori siete môžu stále upraviť metódu odosielania pre každú stránku.

en: Validate for:
sk_SK: Platné:

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Verify that the date in blue matches the original one.
sk_SK: Skontrolovať zhodu dátumu v modrom s originálnym

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
sk_SK: Veľmi silné a predvídateľné rozhranie.

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View all
sk_SK: Zobraziť všetky

en: View all lists
sk_SK: Zobraziť všetky zoznamy

en: View all themes by %1$s
sk_SK: Zobraziť všetky šablóny od %1$s

en: View author's website
sk_SK: Zobraziť stránky autora

en: View by lists
sk_SK: Zobraziť po zoznamoch

en: View in browser link
sk_SK: Odkaz zobrazenia v prehliadači

en: View newsletter
sk_SK: Náhľad informačného letáku.

en: View stats or edit
sk_SK: Zobraziť štatistiky alebo editovať

en: View subscribers
sk_SK: Zobraziť odberateľov

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
sk_SK: Návštevníci ktorí odošlú komentár môžu označit zaškrtávacie políčko pre odber.

en: Visual
sk_SK: Grafický

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
sk_SK: Chcete začať odznova? Toto vyčistí MailPoet a znova ho nainštaluje.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
sk_SK: Pozor! Ak preinštalujete túto tému všetky súbory, ktoré sú v tejto zložke: /wp-obsah/uploads/wysija/témy/%1$s budú prepísané. Ste si istý, že chcete pokračovať v preinštalácii?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
sk_SK: Nemôžeme nainštalovať vašu šablónu. Zdá sa, že nie je v správnom formáte.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
sk_SK: V prvých 10 riadkoch sa nenachádzajú platné emailové adresy.

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
sk_SK: Udržujeme všetky nedoručené emaily v rade, takže máte možnost pokračovat v odosielaní neskôr.

en: We received %1$s messages from the user %2$s
sk_SK: Dostali ste %1$s správ od užívateľov %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
sk_SK: Odporúčame tento modul ako alternatívu k WPML. Ak máte viacjazyčnú stránku, tento modul je jednoduchý, priamočiary, a nezasahuje do jadra stránky. Každý jazyk má vlastnú stránku v multisite inštalácii. A hlavne výborne spolupracuje s MailPoet.

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
sk_SK: Odporúčame vám nastaviť cron. [link]Čítajte viac [EN][/link] na support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
sk_SK: Nie sme schopní kontaktovať API, stránka môže byť nefunkčná. Prosím skúste znovu neskôr.

en: Website
sk_SK: Web stránka

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Welcome Page!
sk_SK: Uvítacia stránka!

en: What type of newsletter is this?
sk_SK: Aký typ informačného letáku je toto?

en: What's new?
sk_SK: Čo je nové?

en: When a new WordPress user is added to your site...
sk_SK: Keď sa na vašu stránku pridá nový WordPress používateľ...

en: When failed permanently
sk_SK: Pri trvalom zlyhaní

en: When mailbox is full
sk_SK: Keď je emailová schránka plná

en: When mailbox is not available
sk_SK: V prípade, že emailová schránka nie je dostupná

en: When message is delayed
sk_SK: Keď je správa odoslaná oneskorene

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
sk_SK: Keď nastavujete systém pre odchytávanie nedoručiteľných emailov, musíte mať rôzne adresy pre odosielanie a odchytávanie

en: When someone subscribes
sk_SK: Keď sa niekto prihlási k odberu

en: When someone subscribes to the list...
sk_SK: Keď niekto začne odoberať...

en: When someone unsubscribes
sk_SK: Keď sa niekto odhlási z odberu

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
sk_SK: Keď odberatelia klinknú na aktivačný odkaz, budú presmerovaní na stránku vašeho výberu.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
sk_SK: V prípade, že sa vráti nedoručiteľný email neštandardne a nie je jasné, čo s ním urobiť, preposlať ho na:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
sk_SK: Keď odberateľ klikne na tlačidlo "odpovedať" odpoveď bude zaslaná na túto adresu.

en: When there's new content...
sk_SK: Keď existuje nový obsah...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
sk_SK: V prípade, že ste označení ako "spammer" (rozposielateľ nevyžiadanej pošty), odoslať správu na

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
sk_SK: V prípade, že potrebujete potvrdiť, že ste ľudská bytosť, preposlať na:

en: When...
sk_SK: Keď...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
sk_SK: Ktoré hrnutie používa?[link]Čítať viac[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
sk_SK: Kto môže meniť nastavenia MailPoet?

en: Who can create newsletters?
sk_SK: Kto môže vytvoriť informačný leták?

en: Who can manage subscribers?
sk_SK: Kto môže spravovať odberateľov?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
sk_SK: Kto môže vidieť štýly vo vizuálnom editore?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
sk_SK: Kto môže vidieť témy vo vizuálnom editore?

en: Widget Settings
sk_SK: Nastavenia widgetov

en: With this segment
sk_SK: S touto časťou

en: WordPress Posts' Images
sk_SK: Obrázky WordPress príspevkov

en: WordPress Users
sk_SK: Používatelia WordPress

en: WordPress post
sk_SK: Príspevky WordPress

en: WordPress user display name
sk_SK: Zobrazené meno používateľa WordPress

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
sk_SK: Vav! Ďakujeme, že ste súčasťou komunity tak dlho.

en: Year
sk_SK: Rok

en: Year, month
sk_SK: Rok, mesiac

en: Year, month, day
sk_SK: Rok, mesiac, deň

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Yes, add me to your mailing list.
sk_SK: Prosím pridajte ma do zoznamu odberateľov.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
sk_SK: Hups! Nemôžeme nájsť žiadnych odberateľov.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
sk_SK: Hups! Pre úpravu formulára potrebujete mať aspoň 1 zoznam.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
sk_SK: Hups! Priblížili ste sa limitu %1$s používateľov verzie zdarma MailPoet. [link]Prémiová[/link] verzia nemá limity a obsahuje oveľa viac.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
sk_SK: Hups! Váš prehliadač nie je podporovaný. Získajte [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] alebo [linksafari]Safari[/linksafari]. Funguje to? [link_ignore]Ignorovať[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
sk_SK: Hups! Prekročili ste limit 2000 odberateľov verzie zdarma MailPoet.(celkom %1$s). Odosielanie je vypnuté. Pre odosielanie bez limitou si zakúpte [link]prémiovú[/link] verziu.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
sk_SK: Chystáte sa vymazať tému : %1$s. Naozaj to chcete urobiť?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
sk_SK: Chystáte sa odoslať informačný leták. Prosím potvrďte.

en: You are already subscribed to : %1$s
sk_SK: Už odoberáte: %1$s

en: You are already subscribed.
sk_SK: Už ste k odberu prihlásený.

en: You are already unsubscribed.
sk_SK: Už ste z odberu odhlásení.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
sk_SK: Môžete pridať túto doménu do [link]správcu účtu[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
sk_SK: Môžete upraviť základné meno a email pre odpovede na informačné letáky. Tieto nastavenia sú taktiež používané pre aktivačné emaily a upozornenia administrátorom (v základnom nastavení).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
sk_SK: Jednoducho môžete pridať tento formulár do [link]oblastí widgetov[/link].

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
sk_SK: Môžete aj %1$s sociálne záložky %2$s ako tieto:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
sk_SK: Pri štylizovaní príspevku, môžete pridať iba jeden widget. Oznámenie je odoslané ihneď po publikácii.

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
sk_SK: Môžete vybrať iba <%= chars %> položiek<%= plural %>

en: You cannot use the DKIM signature option...
sk_SK: Nemôžete použiť nastavenie podpisu DKIM...

en: You have attempted to queue too many files.
sk_SK: Pokúsili ste sa zaradiť do rady príliš veľa súborov.

en: You have been a MailPoet user for %s.
sk_SK: Ste používateľom MailPoet-u už %s.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
sk_SK: Máte spätnú väzbu k štatistikám?  Aby sme to vedeli [link]kontaktujte nás [/link] priamo.

en: You have to select at least 1 list
sk_SK: Musíte vybrať aspoň 1 zoznam

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
sk_SK: Odhlásili ste sa omylom? [link]Znovu sa prihláste pre odber noviniek[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
sk_SK: Môžno budete musieť zapnúť nastavenie <i>certifikáty s vlastným podpisom</i>

en: You may only upload 1 file.
sk_SK: Môžete nahrať iba 1 súbor.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
sk_SK: Potrebujete aktivovať prémiový modul MailPoet.

en: You need to select a type for this field
sk_SK: Musíte vybrať typ pre toto pole

en: You need to select at least one list.
sk_SK: Musíte vybrať aspoň jeden zoznam.

en: You need to specify a name for this field
sk_SK: Musíte zadať meno pre toto pole

en: You need to specify a value for your checkbox
sk_SK: Musíte zadať hodnotu zaškrtávacieho políčka

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
sk_SK: Zadali ste SMTP heslo, ale nevyžadujete overovanie. Mali by ste zapnúť SMTP overovanie.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
sk_SK: Aktualizovali ste! Je to ešte lepšie ako mať novú hračku.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
sk_SK: Pre úpravu podľa vašej chuti budete potrebovať znalosť CSS.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
sk_SK: Ak aktualizujete, taktiež budete musieť aktualizovať DNS.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
sk_SK: Všetko je nastavené! Úspešne odoslané Gmailom.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
sk_SK: Už ste skoro tam. Kliknite na tento [link]odkaz[/link] pre aktiváciu licencie, ktorú ste si práve zakúpili.

en: You're import file is not valid.
sk_SK: Súbor ktorý sa snažíte nahrať nie je platný.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
sk_SK: Používate staršiu verziu DKIM, ktorá nie je podporovaná Gmailom.

en: You've been subscribed!
sk_SK: Prihlásili ste sa na odber!

en: You've subscribed to: %1$s
sk_SK: Začali ste odoberať: %1$s

en: You've successfully subscribed.
sk_SK: Úspešne ste začali odoberať novinky.

en: You've unsubscribed!
sk_SK: Ste odhlásení!

en: You've updated to %1$s
sk_SK: Aktualizovali ste na %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
sk_SK: Vaša Google kampaň môže obsahovať iba písmená, čísla, medzery alebo pomlčky!

en: Your Premium licence has expired.
sk_SK: Vypršala vaša prémiová licencia.

en: Your SPF record
sk_SK: Vaše SPF záznamy

en: Your auto newsletter has been activated.
sk_SK: Váš automatický informačný leták bol aktivovaný.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
sk_SK: Váš celkom nový zoznam čaká na svojho prvého odberateľa.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
sk_SK: Váš prehliadač má problémy s nahraním veľkých súborov pomocou nahrávača viacerých súborov. Prosím použite nahrávač prehliadača pre súbory väčšie ako 100MB.

en: Your company's address
sk_SK: Adresa vašej spoločnosti

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
sk_SK: Vypršala platnosť potvrdzovacieho emailu. Príhláste sa na odber znova.

en: Your daily newsletter stats
sk_SK: Denné štatistiky informačných letákov

en: Your email could not be saved
sk_SK: Váš email sa nepodarilo uložiť

en: Your email has been saved
sk_SK: Váš email bol uložený

en: Your email preview has been sent to %1$s
sk_SK: Váš náhľad emailu bol zaslaný na %1$s

en: Your form could not be saved.
sk_SK: Váš formulár nemôhol byť uložený

en: Your form has been saved.
sk_SK: Váš formulár bol uložený

en: Your latest newsletter is being sent.
sk_SK: Vaše najnovšie informačné letáky budú rozposlané.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
sk_SK: Vaša licencia nepovoľuje viac domén. Zakúpte si inú licenciou pomocou  [link]správcu účtu[/link].

en: Your lists
sk_SK: Vaše zoznamy

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
sk_SK: Váš localhost asi nemá mail server. Pre kontrolu sa prosím odhláste a kliknite na odkaz "Stratili ste heslo?" na prihlasovacej stránke. Dostali ste email pre zmenu hesla od WordPress?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
sk_SK: Nepublikovali ste ešte vašu stránku? Nastavte si stránku ohlasujúcu príchod a formulár pre zber emailov, pomocou tohto prémiového modulu.

en: Your own website
sk_SK: Vaša webová stránka

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
sk_SK: Váš výber neobsahuje žiadnych odoberateľov. Zmeňte kritéria.

en: Your request has failed
sk_SK: Vaša požiadavka zlyhala

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
sk_SK: Vaše nastavenia ([settings]) nedevoľujú odosielať tak veľkému [number] počtu odberateľov. Očakávajte oneskorené doručenie. [link]Prečítajte si viac[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
sk_SK: Váš server evidentne odmieta odoslať viac emailov.

en: Your server cannot run MailPoet.
sk_SK: Váš server nemôže spustiť MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
sk_SK: Váš server nepodporuje vzdialené výmeny.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
sk_SK: Na serveri sa nenachádza jedna z dôležitých PHP funkcií: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
sk_SK: Nastavenie vašeho servera nedovoľuje dokončiť inštaláciu MailPoet!

en: Your settings are saved.
sk_SK: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
sk_SK: Váš odberateľ musí mať na výber aspoň 2 možnosti

en: Your vote could not be recorded.
sk_SK: Váš hlas sa nepodarilo zaznamenať.

en: Your vote has been recorded.
sk_SK: Váš hlas bol zaznamenaný.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
sk_SK: Váš hosting má obmedzenia. Odporúčame 70 emailov za hodinu. [link]Zistite viac[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
sk_SK: Vaša stránka nemá licenciu! Aby ste priradili stránku k vašej licencii, sa prosím prihláste do [link]správy účtu[/link].

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
sk_SK: Jop, funguje. Môžete začať posielať emaily až na Mesiac.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
sk_SK: Áno, pridali sme vás do zoznamu. Čoskoro sa vám ozveme!

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
sk_SK: [link]Zistite[/link] ako toto môžete vylepšiť.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
sk_SK: [link]Návod[/link] na vytvorenie vlastnej témy.

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
sk_SK: [link]Čítajte viac na support.mailpoet.com[EN][/link].

en: [link]Show more details.[/link]
sk_SK: [link]Ukázať viac detailov.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
sk_SK: Verzie [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] a [link_shortcode]krátke kódy[/link_shortcode] sú tiež dostupné.

en: [send_method] works with MailPoet
sk_SK: [send_method] spolupracuje s MailPoet

en: above content
sk_SK: nad obsahom

en: above text block and image
sk_SK: nad blokom textu a obrázkom

en: alternate left & right
sk_SK: meniť vľavo a vpravo

en: and the footer?
sk_SK: a pätička?

en: any role
sk_SK: ľubovoľná rola

en: art
sk_SK: umenie

en: below content
sk_SK: pod obsahom

en: bounced
sk_SK: nedoručené

en: business
sk_SK: biznis

en: center
sk_SK: stred

en: clicked
sk_SK: odkliknuté

en: day(s)
sk_SK: deň/dní

en: day(s) after.
sk_SK: dní potom.

en: drop content here
sk_SK: pustite obsah sem

en: e-commerce
sk_SK: e-obchod

en: e.g.:smtp.mydomain.com
sk_SK: napr. smtp.doména.sk

en: education
sk_SK: vzdelanie

en: emails
sk_SK: emaily

en: empty
sk_SK: prázdne

en: every 10 minutes
sk_SK: každých 10 minút

en: every 15 minutes
sk_SK: každých 15 minút

en: every 2 hours
sk_SK: každé 2 hodiny

en: every 2 minutes
sk_SK: každé 2 minúty

en: every 30 minutes
sk_SK: každých 30 minút

en: every 5 minutes
sk_SK: každých 5 minút

en: every hour
sk_SK: každú hodinu

en: every minute
sk_SK: každú minútu

en: excerpt
sk_SK: zhrnutie

en: food
sk_SK: jedlo

en: full post
sk_SK: celý príspevok

en: go back to Step 1
sk_SK: späť na krok 1

en: go to page
sk_SK: ísť na stránku

en: government
sk_SK: vláda

en: has been activated.
sk_SK: bol aktivovaný

en: has been de-activated.
sk_SK: bol deaktivovaný

en: heading 1
sk_SK: nadpis 1

en: heading 2
sk_SK: nadpis 2

en: heading 3
sk_SK: nadpis 3

en: health and sports
sk_SK: zdravie a šport

en: hey, click on this text!
sk_SK: hej, kliknite na tento text!

en: hour(s)
sk_SK: hodina/hodín

en: hour(s) after.
sk_SK: hodín po.

en: if there's new content
sk_SK: ak je nový obsah

en: iframe version
sk_SK: verzia Iframe

en: immediately
sk_SK: ihneď

en: immediately.
sk_SK: ihneď.

en: in any WordPress role
sk_SK: v ľubovolnej roli WordPress

en: in text block
sk_SK: v bloku textu

en: insurance
sk_SK: poistenie

en: left
sk_SK: ľavá

en: manufacturing
sk_SK: výroba

en: marketing and media
sk_SK: marketing a médiá

en: medium
sk_SK: stredné

en: monthly every...
sk_SK: mesačne každý ...

en: monthly on the...
sk_SK: mesačne...

en: moved to the trash.
sk_SK: presunuté do koša.

en: newest
sk_SK: najnovšie

en: no
sk_SK: nie

en: no image
sk_SK: žiadny obrázok

en: non profit
sk_SK: bez profitu

en: of
sk_SK: z

en: of %1$s
sk_SK: z %1$s

en: oldest
sk_SK: najstrší

en: once a day at...
sk_SK: raz za deň o ...

en: opened
sk_SK: otvorené

en: or simply [link]go back to design[/link].
sk_SK: alebo proste [link]dajte späť na vzhľad[/link].

en: other
sk_SK: iné

en: photography
sk_SK: fotografia

en: play with this image
sk_SK: pohrajte sa s obrázkom

en: real estate
sk_SK: nehnuteľnosť

en: religious
sk_SK: náboženské

en: right
sk_SK: pravý

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
sk_SK: zobrazte odkazy pomocou [link]prémiovej licencie[/link].

en: selected
sk_SK: vybraté

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
sk_SK: Doplnky

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

[ctx: settings tab title]
en: Basics
sk_SK: Základné

[ctx: settings tab title]
en: Forms
sk_SK: Formuláre

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
sk_SK: Odoslať pomocou...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
sk_SK: Potvrdenie registrácie

en: show as list
sk_SK: zobraziť ako zoznam

en: show message
sk_SK: zobraziť správu

en: small
sk_SK: malé

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
sk_SK: po importe odberatelia dostanú "%1$s"

en: technology
sk_SK: technológia

en: title only
sk_SK: iba napdis

en: total max upload file size : %1$s
sk_SK: Maximálna celková veľkosť nahrávaných súborov: %1$s

en: travel
sk_SK: cestovanie

en: undelivered
sk_SK: nedoručené

en: underline
sk_SK: podčiarknutie

en: unopened
sk_SK: neotvorené

en: unsubscribed
sk_SK: odhlásený z odberu

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
sk_SK: nebolo aktivované a najprv vyžaduje inštaláciu a aktiváciu  <strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: week(s)
sk_SK: týždeň/ týždne

en: week(s) after.
sk_SK: týždeň/ týždne po.

en: weekly on...
sk_SK: týždenne v...

en: which you have pasted
sk_SK: ktorý ste vložili

en: yes
sk_SK: áno
