MailPoet - MP2 - en to fa translation catalogue (304 entries)

en: %1$s day | %1$s days
fa[0]: %1$s روز
fa[1]: %1$s روز

en: %1$s hour | %1$s hours
fa[0]: %1$s ساعت
fa[1]: %1$s ساعت

en: %1$s minute | %1$s minutes
fa[0]: %1$s دقیقه
fa[1]: %1$s دقیقه

en: %1$s out of %2$s sent.
fa: %1$s از %2$s ارسال شد.

en: %1$s second | %1$s seconds
fa[0]: %1$s ثانیه
fa[1]: %1$s ثانیه

en: %1$s week | %1$s weeks
fa[0]: %1$s هفته
fa[1]: %1$s هفته

en: %1$s year | %1$s years
fa[0]: %1$s سال
fa[1]: %1$s سال

en: &lt; Prev
fa: &lt; قبلی

en: ... or duplicate one below to copy its design.
fa: ... یا از دو نسخه‌ای استفاده کنید تا نسخه‌ای مشابه برایتان ایجاد کند

en: << Back
fa: << قبلی

en: Activate
fa: فعال

en: Activate now
fa: فعال کنید

en: Add
fa: افزودن

en: Add Images
fa: افزودن تصاویر

en: Add List
fa:  افزودن فهرست

en: Add Subscriber
fa: افزودن مشترک

en: Add more themes
fa: افزودن قالب‌های بیشتر

en: Added
fa: اضافه شد

en: Address:
fa: آدرس:

en: Align center
fa: وسط چین

en: Align left
fa: چپ چین

en: Align right
fa: راست چین

en: All
fa: همه

en: All Newsletters
fa: همه خبرنامه‌ها

en: All Sent
fa: همه ارسال ها

en: Allowed Files
fa: فایل‌های مجاز

en: Alternative text:
fa: متن جایگزین:

en: Apply
fa: اعمال کردن

en: Ask for:
fa: سوال برای:

en: Auto Newsletters
fa: خبرنامه های خودکار

en: Back
fa: بازگشت

en: Back to lists
fa: برگشت به فهرست‌ها

en: Background
fa: پس زمینه

en: Button label:
fa: برچسب دکمه:

en: Cancel
fa: لغو

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
fa: برای تائید اشتراک ایمیل خود را بررسی کنید.

en: Click here to add a title or text.
fa: برای افزودن عنوان و یا متن، اینجا را کلیک کنید.

en: Click here to subscribe
fa: برای مشترک شدن کلیک کنید

en: Clicked
fa: کلیک شده

en: Close
fa: بستن

en: Confirm Reinstallation
fa: تأیید نصب مجدد

en: Content
fa: محتوا

en: Create a new list
fa: ایجاد فهرست جدید

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Current month number
fa: شماره‌ی ماه جاری

en: Custom horizontal line
fa: خط افقی دلخواه

en: Date
fa: تاریخ

en: Day
fa: روز

en: Delete
fa: حذف

en: Delete this newsletter for ever?
fa: این خبرنامه را پاک می‌کنید؟

en: Description
fa: توضیحات

en: Display...
fa: نمایش ...

en: Divider
fa: مقسم

en: Divider Selection
fa: انتخاب مقسم

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
fa: برای مشترکان موجود ارسال نکن، تنها برای آنهایی که در آینده هستند ارسال کن.

en: Done
fa: انجام شد

en: Draft
fa: پیش‌نویس

en: Drag the widgets below into your newsletter.
fa: ابزارک‌های زیر را بکشید و در خبرنامه رها کنید.

en: Drop files here
fa: فایل‌ها را از اینجا حذف نمایید

en: Drop your footer image here.
fa: تصویر فوتر را در اینجا قرار دهید.

en: Drop your logo in this header.
fa: لوگوی خود را در سربرگ قرار دهید.

en: Duplicate
fa: دو نسخه‌ای

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Lists
fa: ویرایش فهرست‌ها

en: Edit lists
fa: ویرایش فهرست‌ها

en: Edit subscription page link
fa: لینک صفحه‌ی ویرایش اشتراک

en: Edit text
fa: ویرایش متن

en: Element has been deleted.
fa: عنصر حذف شده است

en: Elements deleted
fa: عناصر حذف شدند

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیک

en: Email Status
fa: وضعیت ایمیل

en: Email content
fa: محتوای ایمیل

en: Email notifications
fa: ایمیل اطلاع رسانی

en: Email subject
fa: عنوان ایمیل

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Error Saving newsletter...
fa: خطا در ذخیره خبرنامه ...

en: Export
fa: برون بری

en: Filter
fa: فیلتر

en: First name
fa: نام

en: Footer
fa: فوتر

en: Footer background
fa: پس‌زمینه فوتر

en: Footer text
fa: متن فوتر

en: Free
fa: رایگان

en: Friday
fa: جمعه

en: From
fa: خیر

en: Full name of current day
fa: نام کامل روز جاری (امروز)

en: Full name of current month
fa: نام کامل ماه جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Header background
fa: پس زمینه‌ی هِدِر

en: Hide!
fa: پنهان!

en: Horizontal line
fa: خط افقی

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
fa: اگر این قسمت را خالی بگذارید٬ این قسمت در ایمیل ارسالی نمایش داده نخواهد شد.

en: Ignore current subscribers
fa: مشترکان فعلی را نادیده بگیر

en: Image
fa: تصویر

en: Image alignment
fa: موقعیت تصویر

en: Image has been deleted.
fa: تصویر حذف شد

en: Image selection has been saved.
fa: تصویر انتخابی ذخیره شده است.

en: Image selection has not been saved.
fa: تصویر انتخابی ذخیره نشده است.

en: Images
fa: تصاویر

en: Import
fa: درون ریزی

en: In Queue
fa: در صف

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Latest post title
fa: عنوان آخرین نوشته

en: Links
fa: لینک‌ها

en: List has been updated.
fa: فهرست به‌روز شد.

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Maximum of posts to show
fa: حداکثر تعداد نوشته‌ها برای نمایش دادن

en: Modified On
fa: تاریخ

en: Modify
fa: تغییرات

en: Monday
fa: دوشنبه

en: My first list
fa: فهرست اولیه

en: Name
fa: نام

en: Name & email of yourself or your company.
fa: نام و پست الکترونیک خودتان و یا شرکت شما.

en: New list
fa: فهرست جدید

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Newsletter Images
fa: تصاویر خبرنامه

en: Newsletter Subject
fa: موضوع خبرنامه

en: Newsletter can't be deleted.
fa: خبرنامه نمی‌تواند حذف شود

en: Newsletter deleted.
fa: خبرنامه حذف شد.

en: Newsletter has been saved as a draft.
fa: خبرنامه به عنوان پیش نویش ذخیره شد.

en: Newsletter has been saved.
fa: خبرنامه ذخیره شد

en: Newsletter has been scheduled.
fa: خبرنامه زمان بندی شد.

en: Newsletter successfully created.
fa: خبرنامه با موفقیت ایجاد شد

en: Newsletters
fa: خبرنامه‌ها

en: Newsletters (by Tribulant)
fa: خبرنامه‌ها

en: Next &gt;
fa: بعدی &gt;

en: Next send out in %1$s
fa: ارسال بعدی در %1$s

en: Next send out on %1$s
fa: ارسال بعدی در %1$s

en: Next step
fa: گام بعدی

en: No
fa: خیر

en: Not active.
fa: غیر فعال

en: Not sent yet.
fa: هنوز ارسال نشده.

en: Once a week
fa: هر هفته یکبار

en: Once every 28 days
fa: هر ۲۸ روز یکبار

en: Once every fifteen minutes
fa: هر پانزده دقیقه یکبار

en: Once every five minutes
fa: هر پنج دقیقه یکبار

en: Once every ten minutes
fa: هر ده دقیقه یکبار

en: Once every thirty minutes
fa: هر سی دقیقه یکبار

en: Once every two hours
fa: هر دو ساعت یکبار

en: Once every two minutes
fa: هر دو دقیقه یکبار

en: Oops! You're already subscribed.
fa: شما مشترک هستید.

en: Open, clicks, unsubscribed
fa: بازشده٬ کلیک‌ها٬ لغو اشتراک

en: Opened
fa: باز شده

en: Page %1$s
fa: برگه %1$s

en: Page does not exist.
fa: برگه وجود ندارد.

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Pause
fa: توقف

en: Paused
fa: متوقف شده

en: Pick a date
fa: انتخاب تاریخ

en: Please enter first name
fa: لطفا نام را وارد کنید

en: Please enter last name
fa: لطفا نام خانوادگی را وارد کنید

en: Please select a newsletter.
fa: لطفا یک خبرنامه انتخاب کنید.

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
fa: نسخه حرفه‌ای برای سایت شما وجود ندارد. از [link]اینجا[/link] خریداری کنید.

en: Premium version is valid for your site.
fa: نسخه حرفه‌ای برای سایت شما مورد تائید است.

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Preview page
fa: پیش‌نمایش صفحه

en: Queue is empty!
fa: صف خالی است!

en: Read more
fa: ادامه‌ی مطلب

en: Read more.
fa: ادامه متن.

en: Read online.
fa: ادامه متن.

en: Registration is disabled on this site.
fa: ثبت نام برای این سایت غیر فعال شده است

en: Remove
fa: حذف

en: Remove from the queue
fa: حذف از صف

en: Remove image
fa: حذف تصویر

en: Remove link
fa: حذف لینک

en: Remove text
fa: حذف متن

en: Resume
fa: ادامه

en: Roles and permissions
fa: قوانین و مجوزها

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save & close
fa: ذخیره و بستن

en: Save as draft and close
fa: به عنوان پیش نویس ذخیره کن و ببندش

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Saving newsletter...
fa: در حال ذخیره خبرنامه ...

en: Schedule it
fa: زمان‌بندی شده

en: Scheduled
fa: زمان‌بندی شده

en: Search
fa: جستجو

en: Search newsletters
fa: جستجوی خبرنامه‌ها

en: Search recipients
fa: جستجوی گیرندگان

en: Search subscribers
fa: جستجوی مشترکین

en: Select Files
fa: انتخاب فایل‌ها

en: Send
fa: ارسال

en: Send a test mail
fa: ارسال ایمیل آزمایشی

en: Send preview
fa: ارسال پیش‌نمایش

en: Send...
fa: ارسال...

en: Sender
fa: ارسال کننده

en: Sending
fa: در حال ارسال

en: Sending has resumed.
fa: روند ارسال فعال شد.

en: Sending preview...
fa: در حال ارسال پیش نمایش ...

en: Sent
fa: ارسال شد

en: Sent daily at %1$s.
fa: ارسال روزانه در ساعت %1$s.

en: Sent to %1$s out of %2$s
fa: ارسال شده %1$s از %2$s

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show all months
fa: نمایش همه ماه‌ها

en: Show divider between posts
fa: نمایش مقسم بین مطالب

en: Size:
fa: اندازه:

en: Social Bookmark Selection
fa: انتخاب شبکه‌های اجتماعی

en: Social bookmarks
fa: شبکه‌های اجتماعی

en: Standard Newsletters
fa: خبرنامه‌های استاندارد

en: Standard newsletter
fa: خبرنامه استاندارد

en: Stats
fa: آمار

en: Stats : %1$s
fa: آمار: %1$s

en: Status
fa: وضعیت

en: Step %1$s
fa: گام  %1$s

en: Styles
fa: استایل‌ها

en: Styles could not be saved
fa: نمی‌توان استایل‌ها را ذخیره کرد

en: Styles have been saved
fa: شیوه‌نامه ذخیره شد

en: Subject
fa: عنوان

en: Subject line
fa: عنوان نامه

en: Submit
fa: ارسال

en: Subscribe to our Newsletter
fa: مشترک خبرنامه شوید

en: Subscribe!
fa: مشترک شدن!

en: Subscribed
fa: مشترک

en: Subscribed on
fa: مشترک شده در تاریخ

en: Subscriber Status
fa: وضعیت مشترک

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: Subscribers can choose from these lists :
fa: مشترکان می‌توانند از این لیست‌ها انتخاب شوند:

en: Subscribers per page:
fa: تعداد مشترکان در صفحه:

en: Subscribers to show per page:
fa: تعداد مشترکین در صفحه:

en: Subscription date
fa: تاریخ اشتراک

en: Success message:
fa: پیام موفقیت:

en: Successfully connected to %1$s
fa: با موفقیت به %1$s وصل شد

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Text
fa: متن

en: The list has been deleted.
fa: فهرست حذف شد.

en: The newsletter doesn't exist.
fa: خبرنامه وجود ندارد.

en: The newsletter has been duplicated.
fa: نسخه‌ی جدید از این خبرنامه ایجاد شد.

en: The theme you selected could not be loaded.
fa: قالبی که انتخاب کرده‌اید نمی‌تواند بارگذاری شود

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: There are %1$s messages in your mailbox
fa: شما %1$s پیام خوانده نشده دارید.

en: There are no messages
fa: پیامی وجود ندارد

en: There are no posts corresponding to that search.
fa: مطلبی مطابق جستجوی شما وجود ندارد.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
fa: این متن زمانی که برنامه های انتقال ایمیل تصاویر را مسدود می‌کنند (که اغلب موارد این اتفاق می‌افتد) نمایش داده می‌شود

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Time remaining: %1$s
fa: زمان باقیمانده: %1$s

en: Title:
fa: عنوان:

en: Today you have sent %1$s emails
fa: امروز شما %1$s ایمیل ارسال کردید

en: Today's statistics
fa: آمار امروز

en: Total number of posts or pages
fa: تعداد کل نوشته‌ها و یا صفحات

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Unconfirmed
fa: تائید نشده

en: Unopened
fa: باز نشده

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Unsubscribe from all lists
fa: لغو اشتراک از همه لیست‌ها

en: Unsubscribe from list: %1$s
fa: لغو اشتراک از لیست: %1$s

en: Unsubscribe link
fa: لینک لغو عضویت

en: Unsubscribed
fa: لغو اشتراک

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload Theme (.zip)
fa: بارگذاری قالب (.zip)

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
fa: از

en: User has been inserted.
fa: کاربر اضافه شد.

en: User has been updated.
fa: کاربر به‌روز شد.

en: User has not been inserted.
fa: کاربر اضافه نشد.

en: User has not been updated.
fa: کاربر به روز نشد.

en: View
fa: مشاهده

en: View all
fa: نمایش همه

en: View by lists
fa: نمایش فهرستی

en: View newsletter
fa: مشاهده خبرنامه

en: View stats or edit
fa: مشاهده آمار یا ویرایش

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
fa: ما نمی‌توانیم با API ارتباط برقرار کنیم، ممکن است مشکلی برای سایت به‌وجود آمده باشد. لطفا بعدا امتحان کنید.

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: What type of newsletter is this?
fa: نوع این خبرنامه کدام است؟

en: When...
fa: زمانی که...

en: WordPress Posts' Images
fa: تصاویر نوشته‌های وردپرس

en: WordPress post
fa: مطلب وردپرس

en: Year
fa: سال

en: Yes
fa: بله

en: You are already subscribed.
fa: شما مشترک خبرنامه شدید.

en: You are already unsubscribed.
fa: شما لغو اشتراک از خبرنامه شدید.

en: You've unsubscribed!
fa: شما دیگر مشترک نیستید!

en: Your auto newsletter has been activated.
fa: خبرنامه خودکار شما فعال شد.

en: Your company's address
fa: آدرس شرکت شما

en: Your email could not be saved
fa: ایمیل شما نمی‌تواند ذخیره شود

en: Your email has been saved
fa: ایمیل شما ذخیره شد

en: Your email preview has been sent to %1$s
fa: پیش‌نمایش ایمیل شما برای %1$s ارسال شد

en: Your own website
fa: وب‌سایت شما

en: alternate left & right
fa: متناوب چپ و راست

en: center
fa: وسط

en: clicked
fa: کلیک شده

en: empty
fa: خالی

en: excerpt
fa: خلاصه

en: full post
fa: کل متن

en: go back to Step 1
fa: بازگشت به گام اول

en: immediately.
fa: فورا.

en: left
fa: چپ

en: medium
fa: متوسط

en: monthly every...
fa: ماهانه در روز...

en: monthly on the...
fa: ماهانه در تاریخ...

en: no
fa: خیر

en: no image
fa: بدون تصویر

en: of
fa: از

en: once a day at...
fa: یکبار در روز در ساعت...

en: opened
fa: باز شده

en: right
fa: راست

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
fa: پیشرفته

[ctx: settings tab title]
en: Basics
fa: پایه

en: small
fa: کوچک

en: unopened
fa: باز نشده

en: unsubscribed
fa: لغو اشتراک

en: weekly on...
fa: یکبار در هفته در...

en: yes
fa: بله
